Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Cigarety 21. století

INZERCE: Cigarety 21. století

Lidé kouří už stovky let, ale i cigarety se během té doby vyvíjely. Protože dnes žijeme ve století technologií, rovněž cigarety jsou elektronické. Jen je škoda, že spousta lidí si k nim ještě nestačila najít cestu. Přitom mají tolik výhod.

Elektronická cigareta je původně čínský vynález. V posledních letech se ale rozšířila do celého světa. Jsou totiž vítané jako bezpečnější alternativa ke klasickým cigaretám nebo jako užitečný pomocník v odvykání kouření.

Jak pomáhá v odvykání?

Obsahují sice návykový nikotin (ve většině případů), ale není v nich tabák, dehet a toxické chemikálie, které jsou v kouři běžných cigaret. Právě tyto látky pak přispívají ke vzniku rakoviny, srdečních onemocnění a plicních problémů. S e-cigaretou všechno tohle odpadne.

Navíc si můžete vybrat z několika variant s různým obsahem nikotinu. Některé elektronické cigarety dokonce neobsahují žádný nikotin, jen jeho chuť, a právě to pomáhá v odvykání. Dávky nikotinu můžete postupně snižovat a přitom si klidně můžete jít zakouřit, když budete nervózní. Zbavíte se tak vedlejších účinků odvykání, jako je únava, podrážděnost, zvýšení pocit hladu a deprese.

Lépe vypadají a neškodí vám ani okolí

Vypadají elegantně. Podívejte se třeba na e-cigareta Joyetech eCom, která je dostupná ve třech barevných provedeních a je inteligentní, takže si s ní své kouření můžete nastavit. Díky svému designu dokonce vyhrála cenu Reddot Award 2014.

Joyetech eCom

Joyetech eCom

E-cigareta je taky levnější. Její pořízení vás sice stojí pár stovek a musíte kupovat náplně, ale jistě dobře víte, že cena balíčku cigaret se stále zvyšuje. Takže ušetříte a ještě budete zdraví vy i vaše okolí. Elektronická cigareta totiž neprodukuje žádný popel ani zápach, můžete ji kouřit i tam, kde jsou klasické cigarety zakázány. Neškodíte tím nikomu ve vašem okolí. Někteří kuřáci, kteří přešli na e-cigarety, si navíc pochvalují, že mají teď mnohem více energie a daleko lépe se jim dýchá.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru