INZERCE: Chybí vám před výplatou pár korun?

INZERCE: Chybí vám před výplatou pár korun?

Prostě se to stává. Stačí, aby se objevily nečekané výdaje, a máte prostě smůlu. Teď v září je to docela aktuální problém, tedy aspoň pokud máte děti. Chtějí po vás finance na učebnice, na sešity a spoustu dalších věcí. A vy ty peníze máte snad tisknout.

Ne, tisknout je fakt nemůžete. Ale jsou tu i jiná řešení. V dnešní době je docela normální, že vám nevychází finance. Nemusíte se za to stydět. Je to problém mnoha domácností, natož pak svobodných matek. Doba je těžká a na některých věcech se prostě šetřit nedá. Musíte jen věřit, že brzy bude lépe.

A ono většinou opravdu je. Pokud máte práci, úplně bez peněz nejste. Třeba se vám jen stane, že potřebujete krátkodobě více financí a nemáte je k dispozici. Takovou situací se vůbec nemusíte nervovat, je to naprosto jednoduché. Stačí si zjistit, kde vám pomohou.

Zařiďte si peníze z pohodlí domova

Zkusit to můžete třeba na simplemoney.cz. Pokud potřebujete peníze, můžete využít jednu z jejich služeb. Je jen na vás, která vám bude vyhovovat.

Simplepůjčka.cz je nazvána přímo rychlou SMS půjčkou před výplatou na účet. Pokud vám stačí hotovost do výše 10 000 Kč, nemáte co řešit. Prostě zamíříte na web a vše si z domova zařídíte. Do několika desítek minut bude všechno vyřízeno a na účet vám přijdou peníze.

Pokud vlastníte auto, je tu pro vás další možnost. Z auta se dají získat pěkné peníze. Nemusíte ho ale rovnou prodávat! Stačí ho zastavit. Přivezete ho na pobočku v Praze, dostanete peníze na ruku a je hotovo. Až částku vrátíte, vůz si zase můžete vzít zpátky. Koukněte na carcrash.cz.

Je to jednoduché, že? Nejlepší je, že si peníze můžete zařídit takhle jednoduše přímo z pohodlí domova. Nikdo se o tom nemusí dozvědět. A v SimpleMoney pro vás budou mít pochopení. Ví, že nejste na světě sami, kdo má finanční problémy. Tak neváhejte a zamiřte na jejich web! Za zkoušku přece nic nedáte. A věřte, že život je mnohem lehčí, když se nemusíte stresovat o každou korunu.

Fotografie: Flickr - Tax Credits

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru