Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Chybí vám pár tisíc? Zkuste bezpečnou půjčku před výplatou

Lidé se stále častěji dostávají do situací, kdy nevychází s vlastními příjmy. Výplata jim vystačí tak akorát na celý měsíc, ale jakmile dojde k nečekané investici, je to problém. Přitom jsou to často věci, které nelze jen tak odložit. Nemůžete čekat, než si našetříte na novou lednici nebo na opravu auta. A právě tehdy přichází na řadu půjčka před výplatou.

Vzít si půjčku dnes není vůbec žádná ostuda. Neznamená to automaticky, že jste člověk, co má problémy s penězi. Půjčují si i naprosto slušní lidé, kteří potřebují peníze a jsou schopni je vrátit podle plánu. Ovšem aby půjčka proběhla takhle hladce, je potřeba si vybrat dobrou společnost, která vám vypůjčí. Ne všechny nebankovní společnosti vyznávají férové jednání.

Chtějte předem vědět, kolik zaplatíte

Nejdůležitějším aspektem, na který byste měli koukat, je celková zaplacená částka. Jsou společnosti, které si kromě úroku účtují jiné nesmyslné poplatky. Pak jsou takové, které vám hned dopředu přesně sdělí, kolik vás půjčka bude stát.

Výhodnou půjčku před výplatou s transparentními podmínkami poskytuje společnost Creditair. Na jejich webu si přímo nastavíte, kolik chcete půjčit (500 Kč – 30 000 Kč) a na jakou dobu (1 – 45 dnů). Ihned vidíte, kolik celkem zaplatíte.

pujcka

Noví klienti si mohou půjčit maximálně 10 000 Kč, zato s naprosto nulovým úrokem. Půjčka bude zdarma. Stávajícím klientům je hranice navýšena na 30 000 Kč, tyto vyšší částky jsou však již zpoplatněny. A kdyby se nakonec nedařilo splácet? Splatnost je možné odložit zase až o 45 dnů.

Zdá se vám to nereálné? Nikoliv, tahle půjčka před výplatou skutečně existuje. Ověřte si to na Creditair.cz. Dosáhnete na ni určitě i vy, nemají žádné nesmyslné požadavky a podmínky. Nezajímá je, na co peníze potřebujete. Dodají vám je rychle. Zavolají do 15 minut od požádání o půjčku (přes internet) a do 30 minut můžete mít peníze na účtu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru