Inzerce: Chraňte se před odposlechy

Odposlouchávat někoho dnes není ničím složitým a tak se v tomto ohledu nemůže nikdo cítit bezpečně. I kdy si vy sami říkáte, že se vás tyto obavy nemusejí týkat, ne vždy můžete usuzovat správně. Lepší než domněnky je vsadit na jistotu, a využít služby vyhledání odposlechu. Jedině tak si můžete být jisti, že ve vašem domě nebo kanceláři žádná zařízení nejsou, a tak všechny hovory a jednání zůstanou pouze mezi zúčastněnými stranami, a nedostanou se tak do nepovolaných rukou, kde by mohli způsobit skutečně nevýslovné problémy. A právě z toho důvodu jsou odposlechy velmi nebezpečné.

Ačkoliv jsme zmínili pouze kanceláře a byty, prohlídky proti odposlechu jsou realizovány například v autech, nebo i dalších místnostech, kde se vy sami často pohybujete a kde by mohl případný pachatel zjistit řadu soukromých a interních dat. Kromě těchto prohlídek se však můžete před odposlechy chránit i vy sami. Kvalitní ochrana proti odposlechu by tak měla být k dispozici vždy a všude tam, kde se probírají velmi citlivá, a mnohými zneužitelná data. Právě velké benevolence a laxnost v této oblasti se již vymstila celé řadě společností, kdy především konkurence získala řadu informací a materiálů, které následně použila ke svému prospěchu.

Naprostým základem v této oblasti, tedy v oblasti ochrany proti odposlechům jsou různé detektory. Ty dokážou najít a lokalizovat nejenom odposlechy jako takové, ale také skryté štěnice, nebo dokonce důmyslně ukryté kamery. K tomu všemu můžete samozřejmě využít řadu rušiček, a to hlavně signálů vašich mobilních telefonů.

S tím vším souvisí i vaše celková opatrnost, a tak pokud předáváte důležité informace po telefonu, je třeba i tuto oblast důkladně zabezpečit, a telefonovat především ze zašifrovaných přístrojů, u který není možné odposlouchávání, jako je tomu v případě běžných telefonů, které jsou na našem trhu k dostání.

Komentáře

Nahoru