Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Chcete prodat nebo koupit auto za férovou cenu?

Pokud budete chtít koupit ojeté auto, navštívíte pravděpodobně nějaký autobazar. Podobně v případě, že budete chtít prodat svůj několik let starý vůz. Je to nejsnazší způsob, jak se auta zbavit nebo jak získat nové. Funguje daleko spolehlivěji, než když si dáte inzerát na Sbazar, Bazoš či podobné portály. Jenže autobazary na něčem musí vydělávat, takže cenově to zrovna moc výhodné není.

Autobazar chce vydělat

Nemůžete mu to mít za zlé, nějak se uživit musí. Ve všech autobazarech to funguje tak, že se snaží auto vykoupit za co nejnižší cenu a prodat za co nejvyšší. Při koupi smlouvají a přesvědčují vás, že vaše auto má nižší hodnotu, než si myslíte. Při prodeji se snaží cenu vytáhnout co nejvýše, maskují havarovaná vozidla či přetáčí tachometry. Taková je realita.

Prodej či koupě auta na vlastní pěst zní sice fajn, ale kde hledat spolehlivého kupce / prodejce? Řešením je využít prostředníka. Ne autobazar, který vás zbytečně ochuzuje o peníze, ale něco jako je FairPlayAuto.cz.

Tenhle web zprostředkovává přímý prodej vozidel. Nepřipadá mu žádná marže, jen spojuje prodávající a kupce a radí s výběrem a prodejem.

Proč je lepší při přímém prodeji využít FairPlayAuto?

Protože vám poskytuje několik služeb, které stojí za to.

Intuitivní nabídka. Na webu je připravené pěkné vyhledávání podle mnoha kritérií, takže snadno a rychle najdete auto, které odpovídá vašim požadavkům a finančním možnostem. Autorádce vás v několika krocích provede výběrem všech důležitých parametrů.

Možnost prověření vozu. Chcete si být skutečně jisti, že nekupujete zajíce v pytli? FairPlayAuto vám nabízí prověření historie vozu skrze CEBIA za zvýhodněnou cenu a ověření technického stavu vozu u smluvních partnerů (před prodejem nebo při koupi).

Fair Play financování a pojištění. FairPlayAuto vám zajistí férový úvěr či výhodné pojištění.

Výhody FairPlayAuta jsou tedy jasné. Prodáte nebo koupíte auto bez zbytečné provize autobazaru, ale přitom se vám dostane pomoci od profíků.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru