Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Chcete mít pořádek v účetnictví?

INZERCE: Chcete mít pořádek v účetnictví?

Chcete mít účetní závěrky dle českých nebo mezinárodních standardů? Potřebujete poradit ohledně daňových záležitostí? Nebo se chystáte svou společnost změnit, sloučit s jinou či úplně zrušit? Tohle všechno jsou úkony, které většina z nás nedělá na denním pořádku. A proto existují firmy jako SP Audit, které vám v takových situacích pomohou.

Společnost SP Audit, s.r.o. byla založena již v roce 1999, takže za těch více než deset let si zvládla získat spoustu klientů. Patří mezi ně malé, ale i velké obchodní a výrobní společnosti nejen z České republiky. O své klienty se totiž starají individuálně, na každý případ se podrobně podívají a vymyslí to nejlepší řešení. Důvěru vzbuzuje i fakt, že spolumajitelkou firmy je prezidentka Svazu účetních ČR a vedoucí pracovníky tvoří výhradě členové Komory auditorů ČR.

Co všechno vám mohou nabídnout?

SP Audit se zabývá podnikovými kombinacemi, likvidací společností, účetnictvím, daňovým poradenstvím, audity a due diligence.

Zřejmě nejběžnějšími položkami z jejich služeb jsou daňové poradenství a účetní standardy. Pomohou vám sestavit daňová přiznání, řešit daňové problémy, zjistit odklad termínů podání přiznání k dani z příjmů a vyřeší i další záležitosti. Kompletně se postarají i o vaše účetnictví. Poradí si s rozsáhlejšími problémy, ale i s běžnými úkony jako je sestavování účetních závěrek. Mimo jiné zvládnou vyškolit vaše pracovníky v oblasti daní a účetnictví.

Pokud se chystáte změnit něco na vaší společnosti, bude vám SP Audit taktéž užitečný. Rádi vám pomohou s přeměnou společnosti, převodem jmění na společníka nebo rozdělením, spojením společností. Pokud se vaší společnosti nedaří, zajistí její likvidaci se všemi potřebnými náležitostmi. Po celou dobu likvidace vám zajistí vedení účetnictví, jmenují osobu likvidátora atd.

SP Audit může být také váš auditor pro audity účetních závěrek. Společnost je od roku 2000 členem Komory auditorů ČR, a tak se jejich práce řídí právními normami a pracovními postupy komory. Starají se o audity účetních závěrek, mezitímních účetních závěrek, ověření konsolidovaných závěrek, ověřování reportingu, činnost vnitřního auditu apod.

Poslední velkou oblastí, ve které se pohybují, je tzv. due diligence, což je kombinace poznání, analýzy a interpretace informací o prověřované firmě. Samozřejmě záleží na tom, kdo a k čemu si tuto službu objednává, jejím výstupem je ale vždycky detailní zpráva, která popisuje veškeré získané informace.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru