INZERCE: Chcete do Chorvatska a nemáte se tam jak dostat?

Právě přichází ten správný čas na dovolenou v zahraničí. Vypadá to, že tropické teploty u nás už skončily, takže je třeba ohřívat se jinde. Proč si někam nevyrazit? Nemusíte se vůbec na nikoho vázat, poradíme vám, jak to celé zvládnete i sami.

Vyberte spolehlivou společnost

Berte v úvahu, že v autobuse strávíte půl dne cestou tam a půl dne zpátky. Měl by vám poskytovat veškerý komfort a bezpečnost. V dobrých dálkových autobusech bývá toaleta, kávovar, lednice, v rámci ČR Wi-Fi připojení nebo dokonce elektrické zásuvky.

Co se týče bezpečnosti, bezpečnostní pásy bývají ve všech autobusech. Dívejte se tedy i na to, zda jste například někdy slyšeli, že se autobus dané společnosti, se kterou plánujete cestovat, vyboural apod. Nebudeme jmenovat žádné konkrétní přepravní společnosti, o nichž se občas objeví zpráva, že se jejich autobus ze zahraničí nevrátil.  Zato jmenujeme společnost Gumdrop, která se oprávněně může chlubit školenými a jazykově vybavenými řidiči, kteří vždy v pořádku dojedou.

Gumdrop působí na trhu mezinárodní a vnitrostátní dopravy už 16 let, v létě zajišťuje právě dopravu do Itálie a do Chorvatska do destinací Istrie, Kvarner a Dalmácie

Vyberte termín

Jakmile se rozhodnete, do jaké ze tří jmenovaných známých chorvatských destinací toužíte odjet, stačí vybrat termín a objednat Chorvatsko autobusem. Odjíždí se většinou v pátek večer a přijíždí následující týden v neděli, ale nic vám nebrání dovolenkovat třeba dva týdny. Do objednávky jen vyplníte jiné datum odjezdu zpět.

Rovněž záleží jen na vás, kde nastoupíte a kde vystoupíte. Nástupních míst je několik po České republice a stejně tak výstupních je několik. Jede se sice do určité destinace, ale vystoupit (a na konci dovolené opět nastoupit) lze v různých městech. Nejste naprosto na nic a na nikoho vázaní.

destinace

Chorvatsko autobusem

Alternativně je možné objednat si celý autobus, takže pokud přemluvíte aspoň 18 svých kamarádů, aby jeli s vámi, vyplatí se zaplatit si kupříkladu Mercedes Sprinter.

Komentáře

Nahoru