INZERCE: Chcete bydlet stylově?

INZERCE: Chcete bydlet stylově?

Pokud zařizujete nový byt či dům, rozhodně se vyplatí si dobře vybrat pěknou výbavičku. Vždyť to, jak si ho zařídíte, o vás hodně prozradí. Není to jen o nábytku, musíte zvládnout ho vkusně oživit různými doplňky, vázami nebo obrazy. Ale nábytek tu taky hraje prim.

Pokud si chcete zařídit moderní bydlení, je potřeba uvažovat i o jeho nadčasovosti. Přece chcete, aby vypadalo moderně i za pět let. A čím začít? Rozhodně se musíte prvně zaměřit na to, abyste si měli kam lehnout nebo sednout. Odpočinek je důležitý. Je potřeba vybrat si pohodlnou postel, do které budete každý večer pohodlně uléhat a ráno z ní vstávat svěží. Pak se rozhodně vyplatí vypátrat nějaké hezké designové židle. Nezapomeňte se ale zaměřit i na pohodlí. Krásná židle, na které se nedá chvíli sedět, by vám moc neposloužila.

Dále potřebujete mít kde vařit. Proto není na škodu si zařídit hezkou kuchyň. Tam už to ale není jen o nábytku, musíte dobře vybrat i všechny potřebné spotřebiče. A stejně tak v koupelně. Hezkou vanu nebo sprchový kout, pračku. Tohle jsou věci, které každý denně potřebuje, z toho důvodu je potřeba je zařídit co nejdříve.

Vyhrajte si s nábytkem i s doplňky

A pak už vám zbyde čas na to, abyste si pohráli s ostatními místnostmi. Obývací pokoj je hodně reprezentativní, obvykle si tam vodíte návštěvy. Takže byste si na něm měli dát speciálně záležet. Vybrat hezkou sedací soupravu nebo moderní křesla do obývacího pokoje, různé poličky, skříňky a podobně.

hug-swivel

Do kterého byste si radši šli odpočinout?

Následuje ložnice a další pokoje. Postel už tam máte, tu většinou zařizujete hned zpočátku. Ale co dál? Někdo si dá do ložnice křeslo, někdo třeba stoleček. Je to jen na vás. Pokud ale netušíte, kde takový hezký moderní nábytek shánět, koukněte třeba na infinitichairs.cz. I kdyby jenom pro inspiraci. Aspoň uvidíte, co všechno se dneska vyrábí a co je zrovna moderní.

A ve finále to nesmíte zapomenout oživit těmi doplňky. Teprve ty totiž dají vašemu bydlení nějakou duši. Vyberte si moderní obrazy, hezké květiny, vázy, svíčky a tak podobně. Ano, na tohle všechno se práší a přiděláváte si práci při úklidu. Ale stojí to za to. Přece chcete mít moderní nadčasové bydlení, ne?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru