INZERCE: Český DJ Mekki Martin – má šanci to někam dotáhnout?

S hudbou je to složité. V 21. století máme k dispozici tolik hudebních stylů, zpěváků, zpěvaček, skupin, DJů a dalších lidí, kteří se zajímají o hudbu, že je opravdu těžké se ve všem vyznat a poslouchat jen to nejlepší. Samozřejmě že vždycky na světě budou lidé, kteří budou poslouchat jen metal, a všechno ostatní jim bude připadat příšerné. Okolí je samozřejmě vůbec nebude chápat, protože kdo může poslouchat metal, že? Stejně tak se najdou nepochopení milovníci rapu. A tak dále… Stejně jako každý člověk je originál, i každý hudební vkus člověka je originál.

V poslední době se ale mezi mladými lidmi významně rozmáhá house music či electro house. Pokud absolutně netušíte, o co jde, zřejmě vám bude trochu více než dvacet let. Možná spíš trochu více než třicet. Všichni mladí na tom totiž doslova ujíždí. Je to taková ideální hudba na nějakou párty. Rytmická, energická.

Na její sílu sází i DJ Mekki Martin. Že jste o něm ještě neslyšeli? Tak to byste měli napravit. Mekki Martin je totiž známým jménem z klubu Tabarin v Brně. A zdá se, že je to opravdový talent. O DJing se zajímá už od osmi let, ve čtrnácti měl své první veřejné vystoupení.

Z toho kluka něco bude. Vlastně už je

V roce 2008 se o jeho talentu doslechli i v zahraničí, takže se dostal do USA, Švédska, nebo Španělska. Strašně si zamiloval Ibizu, která je Mekkou DJingu. Potkat ho tam můžete několikrát do roka, kdy tam jezdí sledovat světové DJ.  Vystupoval třeba i v Miami, spolupracoval se známými hudebními jmény.

Kromě brněnského klubu Tabarin ho můžete potkat i na různých světových festivalech. A často se jedná o festivaly prestižní, kde vystupuje spolu s takovými hvězdami, jako je například Paul Van Dyk.

Pro začátek byste si mohli poslechnout aspoň jeho nový klip, který je uvedený výše. No a pokud se vám tento styl líbí, neváhejte sledovat rovnou jeho YouTube kanál. Je to totiž kanál plný hudby, která má dostatek emocí a smyslnosti a povzbuzuje náladu k lepšímu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru