Inzerce: Big Farm – vybudujte prosperující farmu

Big Farm je další z řady skvělých flashových her od německého studia Goodgame. Hra je určena jak pro více hráčů tak pro jednotlivce. A navíc je kompletně zdarma.

A o co v této hře jde?

Strýček George vám přenechá farmu. Vše by bylo výborné, kdyby tato farma nebyla v pořádně špatném stavu. Vašim úkolem je dostat tuto farmu zase zpět na výsluní. Dosáhnout toho musíte pomocí svých obchodních dovedností nebo za pomocí sousedů, rodiny a přátel. Zasaďte plodiny, sklízejte a zpracovávejte je, nezapomínejte pečovat o svá domácí zvířata a také se ujistěte, že zaměstnanci mají vše, co potřebují. Jestliže toto zvládnete, stane se vaše farma nejvíce prosperující z celého okolí.

Na farmě ve hře Big Farm můžete pěstovat ovoce a zeleninu, chovat nejrůznější druhy domácích zvířat. Vše můžete následně prodat a získat další peníze na zasazení nových plodin. Plodiny a zvířata však musíte volit chytře. Ne o vše je velký zájem. Může se tedy stát, že se část nebo dokonce vše nepodaří prodat.

Nemusíte se bát, že by hra pro vás byla složitá. Vývojáři na to mysleli. Připravili si pro vás jednoduchý úvod, kde se naučíte vše potřebné. Poté už vše bude ve vašich rukou. Zpestřením je i to, že hru můžete hrát jak s přáteli, tak s neznámými lidmi z celého světa.  Společně můžete plnit úkoly, které jsou ve hře pro vás připraveny. Ve více lidech bude plnění těchto úkolů daleko efektivnější.

Hra Goodgame Big Farm je ve všech ohledech velice propracovaná. Čeká na vás příběh, který vás vtáhne do děje. I díky tomu hraje tuto hru přes 5 miliónů registrovaných hráčů z celého světa. Hra je přeložena také do českého jazyka a jak již bylo zmíněno, je zcela zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a můžete začít hrát.

Dokážete z malého statku vybudovat zemědělské imperiu?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru