Inzerce: Bazénová chemie

Sice je léto ještě relativně daleko, ale to nic nemění na tom, že i v zimě se musíte bedlivě starat o váš rodinný bazének.

Tedy v případě, že se v něm chcete začít také okoupat bez rizika. I v zimních měsících je nutné váš bazén opečovávat jako oko v hlavě. K péči o bazén vám postačí si nakoupit vybrané přípravky, které zachovávají  kvalitu bazénové vody v zimním období a umožňují vám rychlý a bezproblémový start sezóny. Tyto přípravky totiž působí proti usazování tvrdých vápenatých usazenin, tvorbě řas a bakterií usnadňuje čištění bazénu na jaře či v létě, snižují míru nečistot, které se dostávají do vody a prodlužují dobu, kdy je možno se koupat ve venkovním bazénu. Většinu těchto přípravků najdete ve specializovaných eshopech (obvykle se jedná o kategorii „bazénová chemie“ či „příslušenství k bazénům“).

Tyto přípravky najdete také na webu společnosti Mountfield (hledejte v sekci – Bazény – Údržba bazénů – Bazénová chemie).

Pokud již budete procházet web Mountfieldu, navštivte také kategorii s názvem Zastřešení bazénů. Možná to nevíte, ale právě zastřešení bazénu vám umožní prodloužit si výrazně venkovní koupání. Koupání venku ve vašem bazénku si tak můžete vychutnávat klidně i více než jen šest měsíců v roce. Navíc vám zastřešení bazénu usnadní práci při údržbě bazénu.

O společnosti Mountfield

Společnost Mountfield patří mezi největší prodejce bazénů v České republice. Svým klientům nabízí možnost vybrat si z několika typů nadzemních i zapuštěných bazénů. Společnost Mountfield Zajišťuje jak montáž, tak i zastřešení bazénů a prodej odpovídajícího příslušenství k venkovním i vnitřním bazénům.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru