Inzerce: Bankovní a nebankovní půjčky

Do finančních potíží se dnes můžete dostat velmi rychle. Stačí, abyste někde zapomněli zaplatit složenku. I složenka na malou částku se časem může proměnit ve velmi závažný problém. Tuto situaci většinou nelze řešit jinak než vzetím si půjčky.

Půjčku si samozřejmě nemusíte brát jen v nepříjemných situacích. Může jít i o nákup nového bydlení, auta nebo jen nákupu nějakého zařízení. Jenže jak se zorientovat v tak velkém množství nejrůznějších nabídek?

Existují půjčky bankovní a nebankovní. Bankovní půjčku můžete, jak již název vypovídá, získat v bankách. Na rozdíl do půjčky nebankovní, je tato půjčka více přísnější. Z důvodu podmínek, které je potřeba pro získání splnit na ni mnoho klientů nedosáhne. Jedná se především o dobrou platební morálku v minulosti. Proces schválení je trošku zdlouhavější s více papírováním. Všechny negativa však zastoupí výhodnost, která je ve srovnání s půjčkami nebankovními mnohdy velmi výrazná.

Naopak nebankovní půjčky nekontrolují registry. Díky tomu mohou tuto půjčku získat i matky na mateřské, které by se získáním v bance měli problémy. Získání nebankovní půjčky je velmi rychlý bez složitého papírování. Peníze máte tedy co nevidět na svém účtu. Tento druh půjčky je však méně výhodný nežli bankovní.

Toto hlavní rozdělení by vás mělo hned v úvodu nasměrovat. Je na vás, jestli půjdete do půjčky spíše bankovní nebo nebankovní.

Například bankovní půjčky od ČSOB nabízí účelové půjčky třeba na bydlení nebo také bezúčelové. U bezúčelových si můžete půjčit až do 600 tisíc a je jen na vás jak tyto peníze využijete.

Jestliže však peníze potřebujete opravdu velmi rychle nebo jen nemáte dobrou platební morálku z dřívějška, je lepší požádat o půjčku nebankovní, které najdete zde.

Nebojte se řešit svou špatnou situaci nebo nákup řešit půjčkou. Dnes si tu která se hodí přímo vám najde úplně každý.

 

Komentáře

Nahoru