Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Automobilové váhy pro průmysl

Mnoho lidí zná váhu pouze jako ten otravný přístroj, který jim vždy oznamuje, že by se v jídle měli trochu mírnit. Dobré hospodyňky si vzpomenou na kuchyňskou váhu a jen pár lidí si uvědomí, že váhy se využívají ve všech odvětvích. Automobilový průmysl není výjimkou, i tady je potřeba občas zjistit počet kilogramů. I když tady se váží spíše v tunách.

K vážení automobilů bez nákladu a s nákladem slouží tzv. silniční váhy. Vyrábí se v nájezdovém a  zapuštěném provedení, přičemž ty nájezdové jsou obvykle častější. Dají se totiž relativně snadněji přemístit. Relativně píšeme proto, že jde stále o velmi těžké stroje, které jen tak nepřenesete.

Výroba vah už od roku 1990

Pokud máte v plánu pořídit automobilovou váhu, hlavní rada zní: nakupujte přímo od výrobce. Nenechte se zlákat nabídkami různých prodejců. Výrobce vám poskytne vždy ty nejlepší rady a komplexní servis.

Příkladem je firma VÁHY – JAS, s.r.o., která vyrábí průmyslové váhy už od roku 1990. Zajišťují záruční i pozáruční servis, opravy a kalibraci vah. Firma má certifikát od Českého metrologického institutu (ČMI), který posoudil závazné plnění všech požadavků jakosti výrobců vah.

IMG2550

Automobilové váhy pro všechny příležitosti

Každá silniční váha má svá specifika. Liší se především velikostí a způsobem zhotovení, ale důležitým parametrem je také váživost.

Firma VÁHY – JAS, s.r.o. vyrábí váhy od 4 m do 18 m a s váživostí do 60 tun. Několik typů mají uvedených přímo na svém webu. Liší se i konstrukcí (celoocelová, železobetonová). Některé jsou vhodné do náročných provozů, jiné do lehkého průmyslu nebo pro stavební firmy. Samozřejmě se dají domluvit i trochu jiné parametry, než jsou uvedené. Jelikož společnost váhy vyrábí, je schopná se se zákazníky dohodnout na konkrétních požadavcích. Kromě toho nabízí rovněž možnost zapůjčení automobilové váhy nebo zakoupení bazarové váhy.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru