Dnes vyšlo 15 článků

Affiliate program

Máte webové stránky a chtěli byste, aby vám i něco přinesli v podobě peněz? Pro vás tu je affiliated program. Forma výdělku tímto způsobem je velice oblíbená a může vám přinést nemalé finanční prostředky. Affiliated programů je spousta. Měli byste však pečlivě zvážit, který si vyberete.

Internetový obchod 4sex.cz nabízí svůj program. Výdělek získáváte za obrat uskutečněný prostřednictvím reklamy umístěné na vašich stránkách nebo e-shopu. Internetový obchod 4sex.cz má již dlouholetou tradici. V oblasti sexshopu se vyskytuje 8 roků. Zboží nabízené v jejich obchodě je kvalitní a hlavně za jednu z nejlepších cen. Díky tomu mate i vy větší jistotu výdělku. Sortiment sexshopu je velice široký. Nalézt zde můžete i známé a oblíbené značky. Vybere si tady úplně každý.  Díky přehlednosti najdete zboží velice rychle. Samozřejmostí je diskrétní balení, rychlá a levná doprava. Tyto všechny aspekty ovlivňují výši vašeho výdělku pomocí Affiliate programu. Registrace do programu je zdarma bez jakýchkoliv poplatků nebo potřebných minimálních obratů. NA výběr máte z velkého množství reklamních materiálů k propagaci.

A teď k tomu co vás jistě zajímá nejvíce. K otázce kterou jste si určitě položili jako první. Kolik z toho budu mít.

4sex.cz si pro své partnery připravilo motivační systém odměňování. Čím větší máte obraty, tím vyšší máte procentuální podíl z uskutečněného nákupu. Minimální výše provize pro každého partnera je 20%. V závislosti na obratu se můžete dostat až na velice příjemných 33%.  Přivedením dalšího affiliate partnera získáte bonus 50Kč plus následnou provizi z jeho prodeje.

Využít můžete nepřeberného množství grafických nebo textových reklamních bannerů. Tyto reklamy umístíte na své stránky. Možné je také šířit jedinečný odkaz v diskuzích nebo jen doporučit svým známým. Díky tomuto odkazu internetový obchod 4sex.cz pozná, že návštěvník přišel díky vám. Jakmile provede nákup, vy z toho máte ihned provize.

Jestliže si z nabízených reklamních bannerů nevyberete, je možné si navrhnou svůj vlastní. Tuto reklamu však obchod musí nejdříve schválit.

Díky affiliate programu od 4sex.cz se vaše stránky stanou výdělečné. Zatím co u vlastního e-shopu by bylo potřeba se starat o sklad, komunikaci se zákazníky, objednávky atd. u affiliate programu vám stačí jen nalákat lidi aby si nakoupili. O ostatní se postarají již v sexshopu. Vše probíhá automaticky.

4sex.cz prodává vše, na co jen pomyslíte. Internetový obchod garantuje nejnižší cenu erotických pomůcek. Nabízí osobní odběr a mají i kamennou prodejnu v Ostravě. Je možnost svůj nákup zaplatit i kartou.

Staňte se Affiliate partnerem obchodu 4sex.cz. Jistě budete spokojeni jak s výdělkem, tak s vaší spoluprací.

Komentáře

Nahoru