Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Advokátní kancelář, která stojí opravdu na vaší straně

Sháníte advokáta, který bude stát na vaší straně a bude za vás doslova bojovat? Nebo jen podnikáte a potřebujete někoho, kdo se vyzná v oblasti právních, daňových a účetních služeb? Vsaďte na advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina. S talentem pro kariéru advokáta se totiž už narodil.

Už prapraděd JUDr. Zdeňka Koschina, Josef rytíř Koschin z Freudenhofu byl c.k. presidentem Obchodního soudu v Praze a rytířem císařského Řádu Železné koruny. Jeho syn, tedy praděd JUDr. Zdeňka Koschina, Felix rytíř Koschin z Freudenhofu, po něm místo c.k. presidenta Obchodního soudu v Praze převzal a taktéž byl rytířem císařského Řádu Leopoldova. Tradici dodržoval i děd, JUDr. Karel Koschin, který zastával místo senátního presidenta Nejvyššího správního soudu a byl profesorem ústavního a docentem horního práva. Otec JUDr. Zdeněk Koschin byl nejprtve internován v koncentračním táboře v Oranienburgu, posléze byl totálně v Říši a soudcem byl do roku 1948, do nástupu bolševíka k moci, kdy přesídlil, jako značná část inteligence, k lopatě a krumpáči.

rodova_tradice

Na tuto sáhodlouhou rodinnou tradici navázal také JUDr. Zdeněk Koschin, který vede vlastní advokátní kancelář. Vystudoval právnickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze a od té doby se zabývá advokátskou praxí. Je členem české i slovenské advokátní komory a lidé z jeho okolí jej považují za odborníka na slovo vzatého.

Ve své advokátní kanceláři má rovněž právničku, která studovala v USA a má mezinárodní zkoušku z angličtiny FCE a dvě daňové asistentky. Jednou z věcí, na které se soustředí, je totiž daňové právo – od správy daní a poplatků, přes daň z příjmů a z přidané hodnoty až po zastupování před finančními úřady a soudy.

JUDr. Koschin pomůže firmám i jednotlivcům

Dále se zabývají ústavním právem, obchodním nebo správním právem. Zvládnou vést účetnictví a starat se o personalistiku a mzdy. Jejich služby se proto hodí každému podnikateli.  Advokát JUDr. Zdeněk Koschin je ovšem vyhledávaný také fyzickými osobami. Nabízí služby v oblasti dědictví, náhrad škod, trestního a rodinného práva či pracovního práva.

Kromě toho nabízí advokátní kancelář Koschin služby za hranicemi České republiky. Zastupovat vás bude klidně na Slovensku nebo před Evropským soudem pro lidská práva.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru