Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: AC Steel – špičková tyčová ocel a další hutní materiál

INZERCE: AC Steel – špičková tyčová ocel a další hutní materiál

Jistě víte, že Česká republika je poměrně dobrá ve strojírenských oborech. Vyrábí se u nás strojírenské výrobky vyvážené do celého světa a stejně tak u nás existuje spousta firem, které nabízí kvalitní strojírenské výrobky.

Společnost AC Steel a.s. je jedna z významných českých společností, které se specializují na tyčovou ocel a dráty a další hutní materiály.

Z historie

Firma AC Steel je čistě česká společnost, která vznikla v roce 1999. Nejdříve se zaměřovala na import tažených ocelí ze západní Evropy k nám a exportem kovaných tyčí od nás do Evropy. Věci se ale mění a změnila se i situace na trhu, a tak se firma musela přizpůsobit. Vybudovala síť vlastních skladů, vozový park (více než 90 % dodávek dováží vlastními vozy) a zavedla online informační systém (přestože dnes jde online řešit všechno, upřednostňuje osobní kontakt se svými zákazníky).

V současné době se specializuje na distribuci tažených, loupaných, broušených a válcovaných tyčí, drátů, nerezovou ocel a mosaz. Díky tomu, že ve svých skladech má neustále několik tisíc tun zboží, je schopná prakticky okamžitě reagovat na vaše poptávky a potřeby.

Spolupracuje se známými firmami, jako je Heine + Beisswenger , Rodacciai nebo Redaelli Inox. Na svém webu rovněž nabízí možnost nahlídnout na certifikáty, které vlastní. Najdete tam dokumenty jako živnostenský list nebo koncesní listinu, ale i certifikát Ekokomu  o tom, že pomáhá recyklovat obaly, a samozřejmě ISO certifikace.

Jak to v takové firmě vypadá?

Jak vypadá pracovní prostředí v AC Steel si můžete prohlédnout v jejich videu. Uvidíte tam poctivě srovnané sklady, techniku, šikovné zaměstnance, vozový park, venkovní pohled na sídlo firmy, vnitřní pohled na kanceláře a spoustu dalšího.

Možná by vás mohla zaujmout i skutečnost, že aktuálně hledají kolegy na různé pozice. Pro ty, kdo by se chtěli stát součástí perspektivního týmu a podílet se na kreativní práci, mají na webu připravený online dotazník, který vám zjednoduší práci s žádostí o zaměstnání.

Produkty a služby

Společnost AC Steel nabízí lesklou ocel pro všeobecné technické použití, automatovou, k cementování či k zušlechtění. Válcovanou a kovanou ocel vám nabídnou k cementování, legovanou pro zušlechtění, nelegovanou pro zušlechtění a nelegovanou konstrukční. K dispozici je rovněž nerezová ocel a mosazné kruhové, čtyřhranné, šestihranné, lisované a duté tyče.

Tohle všechno je uloženo ve dvou obrovských skladech o rozloze 11 500 m2. Jak to v nich vypadá, můžete vidět ve výše uvedeném videu. Všimněte si v něm i vysokozdvižných vozíků a pojezdových jeřábů, které slouží k manipulaci se zbožím, a přesných digitálních vah. Kromě toho vlastní i pět různých pil, kterými vám materiál nadělí, jak budete potřebovat. A jak už bylo řečeno, nákladními automobily od nosnosti 3,8 t až k 24 tunovým kamionům vám zboží dovezou, kam budete potřebovat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru