Inzerce: A jakou online hru si rádi zahrajete vy?

Také trávíte čas především hraním na internetu? Potom máte na výběr ze skutečně velkého množství různých titulů. Samozřejmě již dávno pryč je doba, kdy byste museli hrát pouze proti umělé inteligenci, jelikož aktuálně frčí takzvané MMORPG hry, tedy hry, které se hrají online a figurují v nich skuteční a reální lidé, a to z celého světa. Samotná hra tak dostává zcela jiný rozměr.

Díky opravdu bohaté nabídce nemá problém s výběrem doslova nikdo, a to ať už miluje fantasy, válečný žánr, nebo cokoliv jiného. A pokud bychom měli být konkrétní pa představit jednu oblíbenou online hru, tak je jí rozhodně oblíbená hra Panzar, na jejíž vydání čekalo obrovské množství hráčů. Díky propracovaným detailům a možnosti hrát ve 3D tak samotná hra posouvá hráče o pořádný kus kupředu. Cílem hry je mít neporazitelného hrdinu, se kterým se budete účastnit mnoha nelítostných bitev, a to v celém propracovaném fantasy světě.

Pokud bychom však v tomto žánru zůstali i nadále, rozhodně musíme zmínit další oblíbenou hru, která je taktéž zasazena do velmi propracovaného světa fantasy. I zde je k dispozici postava, se kterou daným světem procházíte. Tou hro je Metin 2, oblíbená onlinovka která začíná poměrně zajímavým příběhem rozsáhlé říše, kde se však vše změnilo ve chvíli, kdy na zemi dopadl kámen, který nesl název Metin. A právě v tomto období se i vy samotní budete nacházet.

A pokud vám ten to žánr nesvědčí, a máte raději skutečně tvrdou a nelítostnou bitvu s pomocí moderních strojů, máte možnost se několika takových účastnit. Přináší vám je totiž válečná hra War Thunder, která vás z vašeho pohodlného křesla nebo židle přenese na oblohu, kde svádíte letecké bitvy proti svým nepřátelům – samozřejmě reálným protivníkům z celého světa. A vašim úkolem je zničit je, a to s vaším letadlem, které si nejenom vyberete, ale postupně ho můžete inovovat, opravovat a dále vylepšovat. A to vše v této unikátní hře, která vychází ze skutečných válečných bitev a samotná letadla jsou velmi věrně zobrazenými kopiemi skutečných strojů.

Komentáře

Nahoru