INZERCE: 5 důvodů, proč si pořídit výdejník vody

Výdejníky na vodu nejsou vůbec špatná věc. Nejčastěji se s nimi setkáte ve firmách, případně ve veřejných institucích, ale do budoucna by se mohly běžně objevovat také v domácnostech. Jedná se o snadný způsob, jak zajistit pitný režim.

Aquamaty (výdejníky na vodu) často disponují funkcemi ohřevu a chlazení, vaše voda je vždy dokonale připravená. Nainstalovat je do firmy, čekárny nebo domácnosti není vůbec složité a máte neustále k dispozici kvalitní pramenitou vodu. To jsou ve zkratce nejčastější důvody, proč lidé vyhledávají společnost Aquara. Ta totiž nabízí právě výdejníky na vodu, přírodní barelovou vodu Svatojánský pramen a kávovary do všech firem i domácností.

YLR-2-5-V208B1-470x627

1. Motivuje vás to více pít

Mnoho lidí, kteří si do kanceláře nebo domů pořídí nový výdejník na vodu, zjistí, že se zlepší jejich pitný režim. Vysvětlení je jednoduché. Když vodu vidíte před sebou nebo kolem ní chodíte každou půl hodinu, donutí vás to načepovat si. A pitný režim je důležitý pro zdravý životní styl.

2. Vždy voda se svěží chutí

Pokud si pořídíte výdejník s funkcí ohřevu a chlazení, v létě budete po každém doušku příjemně osvěženi a díky kvalitní pramenité vodě Svatojánský pramen zažijete chuť přírody. To se vám s lahví minerálky ze supermarketu nestane.

Barel-samotny-410x627

3. Perfektní teplota

S chlazením souvisí i ohřívání. Věřte tomu nebo ne, ale také teplá voda se hodí. Můžete si s ní třeba zalít polévku.

4. Ušetříte

Nemusíte neustále navštěvovat supermarket a nakupovat malé lahve, dokupujete ekonomicky šetrnou barelovou vodu. Jeden barel obsahuje 18,9 l čerstvé vody. A přístroj? Nemusíte si jej za drahé peníze kupovat, využijte možnost pronájmu.

5. Atraktivní vzhled

Když většině lidí začnete povídat o výdejnících vody, představí si nevzhlednou bílou plastovou krabici. Tak už to ovšem v dnešní době není. Dnešní výdejníky mají různé tvary, velikosti i materiály. Dají se sehnat bílé, černé, stříbrné nebo z nerezové oceli. Starost si nemusíte dělat ani s tím, kam je umísíte. Vyberete si správnou velikost, která se hodí do vašeho prostoru.

YLR-1-5TB1-470x627

Na závěr ještě připomeneme, že vaše zaměstnance (a vlastně ani vás) by nemuselo bavit pít celé dny jen vodu. Proto je dobré výdejník vody doplnit automatickým kávovarem nebo kávovarem na kapsle. U firmy Aquara lze zakoupit rovnou kombinovaný výdejník vody, který vám umí připravit různé instantní nápoje.

Komentáře

Nahoru