Investiční skupina Miton spouští bezplatnou službu Inzeromat

Investiční skupina Miton, jejíž kolébkou je Jablonec nad Nisou, se pyšní bohatým portfoliem projektů, mezi něž patří například Rossum, UlovDomov, Rohlik.cz, Twisto či GoOut. A nyní přichází na trh s bezplatnou službou Inzeromat, která by měla usnadnit a zrychlit vkládání inzerátů na inzertní portály.

Inzeromat, v jehož čele stojí Martin Jiřička pracující dříve ve společnostech Liftago a Seznam, pracuje na velice jednoduchém principu. Stačí si založit účet a vložit inzerát, který se automaticky vloží na všechny známé inzertní portály, mezi nimiž jsou Sbazar, Letgo, Bazoš, Bayo a podobně. Už nemusíte kopírovat inzerát na každý server zvlášť, protože vše za vás udělá tato jednoduchá, ale efektivní služba.

inzeromat

Aby se však inzerát vložil na všechny uvedené inzertní weby, je potřeba, abyste alespoň na jednom z nich měli založený účet, který se v rámci platformy přihlásí.

„Hlavní cíl inzerenta je prodat zboží. Z jeho pohledu je jedno, kde prodá. Díky Inzeromatu může jednoduše vystavit zboží všude. Tím si inzerent maximalizuje šanci na rychlý prodej,“ komentoval novou službu Martin Jiřička, který stál i u zrodu serveru Bayo.

Inzeromat je dostupný v desktopové variantě, ale také je ke stažení mobilní aplikace. Prozatím je pro uživatele Androidu.

„Mnohé zavedení inzertní služby v České republice fungují a prakticky i vypadají stejně jako před osmi lety, míra inovace je minimální. Přitom dnešní technologie dokážou nabídnout uživatelům mnohem větší komfort. Klíčovou roli ve změně celého odvětví budou hrát mobilní zařízení,“ dodává Kamil Demuth, investiční manažer Mitonu.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru