Tisková zpráva: Intuo – Company Intelligence usnadňuje práci servisním firmám

Intuo – Company Intelligence usnadňuje práci servisním firmám

Intuo – Company Intelligence je český xRM systém, který usnadňuje práci servisně orientovaným společnostem. Usnadňuje automatizaci procesů v oblasti servisu strojů a zařízení. Umí hlídat pravidelné kontroly a komunikovat s příslušnými pracovníky. Usnadňuje rychlou interní eskalaci, ať už jde o servisní zásah, vyřízení záruční opravy, nevyřízený úkol, prodlevu s nabídkou, nebo fakturaci. Intuo umožňuje mít klíčové procesy ve firmě pod kontrolou, vedení firmy vidí veškeré aktivity a výkony každého pracovníka či celých týmů.

Alexej Bátor, místopředseda představenstva Digital Resources a.s., říká: „Intuo je dokonale uzpůsobeno servisně orientovaným společnostem, navíc je naší výhodou možnost rychlého propojení prakticky s jakýmkoliv ERP systémem.“ Zavedením moderního xRM systému dochází v organizacích k dramatické změně v postupech při práci a změně pracovního chování jednotlivců. „Šéfové servisu a servisní technici obvykle změny nadšeně vítají, Intuo jim totiž zásadně usnadňuje práci a zároveň nedochází k opomenutí kriticky důležitých operací. Horší je to u obchodníků, z nichž někteří nechápou, že podrobné informace o stavu jednání s klienty, informace o příležitostech a dalších krocích jsou majetkem společnosti, tam někdy narážíme na tuhý odpor při implementacích. Některým obchodníkům není totiž vhod, když jim jejich šéf vidí tak říkajíc ´pod ruce´,“ doplňuje Jan Sedláček, předseda představenstva Digital Resources a.s.

Společnost Medicton Group s.r.o., která poskytuje profesionální servis zdravotnické techniky, zahájila ostrý provoz. Intuo zde pomáhá zejména dispečinku a servisním technikům poskytovat rychlejší a kvalitnější služby. Martin Dobiáš, ředitel firmy Medicton Group, říká: „Intuo nám umožňuje snadno kontrolovat klíčové procesy a můžeme se tak věnovat dalšímu zvyšování produktivity naší společnosti. V průběhu implementace jsme měli odvahu udělat i příslušné personální změny, protože nemá smysl opakovaně přemlouvat klíčové pracovníky, aby přestali vytvářet stát ve státě a uvítali modernější styl práce. Potvrzuji tak teoretické úvahy, že xRM systémy přímo zasahují do pracovního chování jednotlivých pracovníků a je na manažerech, aby dobře zhodnotili, které pracovní chování je pro firmu skutečným přínosem a takové následně odvážně prosadili.“

xRM – systémy řízení procesů, x symbolizuje veškeré možné procesy ve společnosti (servis, obchod, marketing, management, reportování, task management a další oblasti).

Medicton Group s.r.o. vyvíjí technologii ke sledování očních pohybů určenou zejména pro lékařské aplikace. Pracovníci vývojové skupiny úzce spolupracují s elitními výzkumnými pracovišti v ČR.

Více o společnosti Medicton Group zde: https://www.medicton.com.

O systému Intuo

Intuo – Company Intelligence je systém pro řízení firemních procesů (xRM). Umožňuje řídit servis, obchod a marketing. Podporuje týmovou práci. Jeho silnou stránkou jsou vazby mezi informacemi bez jakéhokoliv omezení. Intuo je ryze český produkt.

Více informací zde: https://www.digres.cz.

Vaše dotazy zodpoví:

Jan Sedláček

předseda představenstva

Digital Resources a.s.

GSM:+420 602 686 991

E-mail:jan.sedlacek@digres.cz

Telefon:+420 281 090 141

Fax:+420 281 090 140

https://www.digres.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru