Tisková zpráva: Internetový portál Rodicum.cz se těší stále větší oblibě

Internetový portál Rodicum.cz se těší stále větší oblibě

Rodičům.cz je poměrně mladý internetový portál, přesto si za dva roky své existence ve virtuálním světě stihl získat tisíce příznivců. Jen na facebooku má téměř 6000 fanoušků. Hlavním důvodem jeho rostoucí obliby je především volba a rozsah aktuálních témat a poutavost jejich zpracování.

Jeden z nejvyhledávanějších portálů Internetové portály pro rodiče představují příjemný způsob, jak získat informace o výchově, výživě a zdraví dětí, vyměnit si cenné rady i zkušenosti, a přitom se pobavit, případně načerpat inspiraci na trávení volného času s dětmi. Mezi nejvyhledávanější portály patří Rodicum.cz. Hlavním důvodem jeho rostoucí obliby je především volba zajímavých témat, stejně jako široký okruh adresátů. Na rozdíl od většiny portálů pro rodiče se Rodicum.cz neomezuje pouze na miminka, batolata a předškoláky, ale věnuje velkorysý prostor i starším dětem, tedy školákům a teenagerům. A nechybí ani kategorie pro rodiče samotné, zejména pro maminky. Co čtenáři nejvíce oceňují, to je poutavost a čtivost článků, stejně jako jejich autentičnost. Není divu, odborné redaktorky portálu mají bohaté zkušenosti jak ve své profesi, tak ve výchově dětí.

Populární seriály vedou Největší sledovanost mají seriály věnované jednotlivých tématům a kategoriím, jako je například Těhotenství týden po týdnu https://www.rodicum.cz/kategorie-clanku/tehotenstvi-tyden-po-tydnu/19/, První rok miminka, První rok batolete, Jak být dobrým rodičem, anebo populární seriál receptů Děti v zástěře. V roce 2013 se mohou čtenáři těšit na další nové seriály. Jejich téma zatím redaktorky neprozradily. www.Rodicum.cz

Kontakt:

michaela.derynkova@imedium.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru