Internetový portál NevyhazujTo.cz umožňuje koloběh věcí

Jestliže se zbavujete nepotřebných věcí, potom je nevyhazujte do popelnice, ale pošlete je dál prostřednictvím projektu NevyhazujTo.cz. Recyklace patří k životnímu stylu, přičemž recykluje se skutečně všechno. Internetový portál byl založen už v roce 2010 a má desítky tisíc registrovaných uživatelů.

Prostřednictvím portálu NevyhazujTo.cz snadno vyhledáte lidi, kteří ještě upotřebí předměty a věci už vámi nevyužívané. Za dobu existence tohoto projektu si našlo nového majitele téměř 40 tisíc věcí, které by jinak skončily už na tak přeplněných skládkách. Služby webového serveru NevyhazujTo.cz jsou zcela zdarma.

nevyhazujto

Za touto stránkou stojí Robert Dvořák a Roman Kmoníček, jejichž cílem bylo nabídnout lidem platformu pro darování zboží za odvoz.

„Impulsem k jeho vytvoření byla před lety jedna garáž na Praze 6 přeplněná věcmi s nejistou budoucností, ale s bohatou minulostí. Portál samotný slouží jako tržiště zboží, na němž jsou věci jak nabízeny, tak poptávány. Na portálu lze inzerovat pouze a výhradně zboží a to zcela konkrétní a zdarma. Jednotlivé inzeráty jsou katalogizovány dle povahy zboží a lokality, následné vyhledávání zboží je tedy jednoduché a efektivní. Styk mezi jednotlivými uživateli je čistě bilaterální, je zcela v kompetenci nabízejícího a zájemce a provozovatel do něj nijak nevstupuje,“ dodává k projektu Robert Dvořák, jeden ze zakladatelů.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru