Hry.cz od Seznamu se mění na herní katalog plný recenzí

Český internetový vyhledávač se rozhodl pro novou podobu známého portálu Hry.cz. Tento portál byl známý především pro širokou nabídku online her, jako je například Slovní fotbal, Horolezci a plno dalších podobných on-linovek. Nyní na portálu najdete recenze veškerých her dostupné jak na PC, tak na Playstation či mobilní telefon. 

Internetový portál Hry.cz již dlouho fungoval, jako portál, na kterém jste si mohli zahrát širokou nabídku on-line her. Nyní se z tohoto serveru stal katalog, ve kterém najdete plno recenzí a užitečných informací o hrách. Vyfiltrovat si můžete například hry, které byli nejlepší za poslední dobu, očekávané nebo nejnovější hry. Jako další filtr si můžete nastavit, zda chcete najít akční, sportovní, RPG, závodní nebo společenské hry. A úplně poslední filtr, který na těchto stránkách je filtr, ve kterém s budete moct nastavit, zda chcete hru na počítač, herní konzole, mobilní telefony nebo na internetový prohlížeč.

Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5

Můžeme říct, že obsah bude velmi kvalitní

Také redakce je velmi kvalitní a skládá se z několika velmi zkušených odborníků. Pozici šéfredaktora obsadil Martin Bach, jehož jméno je v herním průmyslu velmi známé. Dále v redakci najdeme například zkušený tým z Tiscali.

„Novou redakci jsme se rozhodli složit z předních specialistů na herní tematiku v Česku. Šéfredaktorem se stal Martin Bach, jehož jméno je v herním světě pojem. Je šéfredaktorem a vydavatelem časopisu LEVEL a více než čtyři roky byl viceprezidentem Asociace herního průmyslu České republiky. Redakci tvoří zkušený tým z Tiscali, který už rok připravuje pro internetovou televizi Stream.cz pořad Games TV, kterým provádí herní guru Lukáš Grygar. Už dnes nachystali pro fanoušky řadu podrobných recenzí včetně rad i tipů, jak na kterou hru, aby byl herní zážitek co největší,“ prohlásil Marek Vacek.

Screenshot_6Zdroj: hry, czechcrunch

Komentáře

Nahoru