Dnes vyšlo 15 článků

Internetová senzace: Koblihy ze sushi

Po internetu se šíří nový trend, po kterém se vám budou sbíhat sliny. Musíte nám dát vědět do komentářů, jestli jste dostali chuť na sladké nebo na slané. Je to totiž docela diskutabilní.

Možná jste už něco podobného někdy viděli, náš mozek se dá snadno oklamat. Hranolky vytvoříte z jablka, volské oko z jogurtu a meruňky. Teď to ale zašlo ještě dál. Někoho napadlo spojit dva úžasné pokrmy – koblihy a sushi.

Sushi koblihy jsou nejen esteticky dokonalé, ale zřejmě i chutné. Poprvé je vytvořila uživatelka Instagramu @SoBeautifullyRaw, která je veganka. Ano, čtete dobře, JE VEGANKA. To je v poslední době často skloňované téma, protože kdo je vegan, ten se tím na internetu rád pochlubí.

sushi-donuts

sushi-donuts2

Slečna VEGANKA má na Instagramu spoustu moc pěkných jídel, která jsou VEGANSKÁ. Ale jen sushi koblihy se na internetu tak uchytily, že je po ní začali opakovat další lidé.

sushi-donuts3

sushi-donuts4

sushi-donuts5

sushi-donuts6

Co tomu říkáte, troufnete si? Pokud ano, chceme to vidět!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru