Internet šílí! Argentinská dvojčata vydělávají 800 tisíc korun měsíčně za fotky zvětšených zadků

Internet přináší jedno překvapení za druhým. Technologie umožňují lidem vydělávat na různých věcech, dokonce i na svém těle. A pokud jste si doposud mysleli, že vaše větší pozadí je nezpeněžitelné, opak může být pravdou. Ukázkou jsou dvojčata pocházející z Argentiny, která žijí ve floridské Miami. Vydělávají měsíčně statisíce za své zvětšené zadky.

S genetickými predispozicemi z Jižní Ameriky získaly dívky slušné pozadí už v minulosti. Nicméně teprve nedávno se rozhodli odstranit tuk z jiných částí svého těla a nechat si ho aplikovat do zadku. A tisíce obdivovatelů na internetu se mohlo zbláznit.

zadky1

A na takovém zadku se vydělávají statisíce korun měsíčně.

Zpočátku si dvojčata založila účet na sociální síti Instagram, ale momentálně se přesunula do aplikace Supe. Sdílejí neskutečné množství fotografií, které jim přinesly už více než 1 milion fanoušků. A tento poměrně jednoduchý obchodní model jim slušně vydělává. Měsíční příjem každé ze sester kolem 400 tisíc korun.

zadky2

Celkový příjem obou sester je 800 tisíc korun měsíčně.

Své fotografie, se kterými se chlubí na internetu, nenazývají selfies ale belfies. A fanoušci neustále přibývají a přibývají.

zadky3

Stačí sdílet zadek na internetu.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru