Dnes vyšlo 15 článků

INTERNET OD O2: Nefunguje vám Facebook? Chyba je u O2, ale existuje řešení

Objevuje se vám chyba u připojení k Facebooku? Vypadává vám sociální síť, nebo funguje příliš pomalu? Pakliže je u chatu „reconnecting“ a u notifikací „loading“, nemusí být chyba na vaší straně. Problém může tkvít právě v internetu od O2.

picture 10773

O2 potíže údajně řeší, ale měsíc zatím bez výsledku

Jakmile spustíte prohlížeč v anonymním režimu, zvolíte jiný prohlížeč, případně i jiný počítač s jinými prohlížeči, Facebook nadále nebude fungovat, respektive pojede velice pomalu. Pokud však zařízení připojíte k jinému připojení, a přestože ponecháte stejný firewall, prohlížeč i antivir, sociální síť bude fungovat naprosto normálně. Tak kde je háček?

Chyba je na straně O2

Pakliže jste se v těchto potížích vzhlédli, uklidněte se, protože chyba je na straně O2. Společnost o problémech ví a údajně je řeší, ale zatím bez výsledků.

Jak zprovoznit Facebook s připojením od O2?

Oprava je časově nenáročná. Stačí zakázat IPv6. Podrobný návod, jak zakázat IPv6 v prohlížeči, případně přímo v operačním systému, najdete na Wikipedii.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru