Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Internet BillBoard se stará o reklamní prostor Flowee.cz

Internet BillBoard se stará o reklamní prostor Flowee.cz

Novým klientem společnosti Internet BillBoard se stal projekt Flowee.cz. Internet BillBoard bude mít na starosti správu a monetizaci online reklamního prostoru spadajícího pod toto médium.

“Flowee.cz je mladé a dynamicky se rozvíjející médium. Těší nás, že partnerem pro správu reklamního prostoru jsme se stali právě my. Věříme, že spolupráce bude pro obě strany přínosná,”říká Tomáš Horák, obchodní ředitel v Internet BillBoard.

“Společnost Internet BillBoard jsme si vybrali na základě doporučení. Musím říct, že od prvního okamžiku má servis z jejich strany vynikající úroveň,”dodává ředitel Flowee Jan Müller.

O společnosti Internet BillBoard, a.s.

Historii Internet BillBoard a.s. můžete sledovat od roku 1996, kdy stála u zrodu významných aktivit týkajících se internetové inzerce, nejprve v podobě projektu Billboard.cz, později v BB Media Projektu. Následovaly projekt BB Kontext a BB Text a rozšíření aktivit do dalších evropských zemí. Od roku 2012 je Internet BillBoard nejrychleji rostoucí společností věnující se RTB (Real Time Bidding) s pobočkami v Turecku a Polsku.

Technologie Internet BillBoardu umožní vydavatelům plně spravovat nejen reklamní plochy, ale i konkrétní kampaně. Ad Server se postará o správu kampaní objednaných klienty i koupených přes automatické inzertní tržiště, SSP zajistí efektivní využití prostoru, který umí inzerentům nabídnout programatickou cestou. iBILLBOARD RTB inzerentům zpřístupňuje reklamní plochy největších vydavatelů z celé Evropy a z jednoho místa umožňuje reklamu nakupovat, spravovat, optimalizovat i dostávat potřebné reporty. Poptávky zpracovává v reálném čase podle požadavku na umístění i cílení a postará se tak o nákup za nejvýhodnější cenu s ohledem na rozpočet i cíle.

Celkově Internet BillBoard, a.s. spravuje reklamní prostor převyšující 20 miliard impresí měsíčně a technologické řešení je používáno ve střední a východní Evropě (Slovensko, Polsko, Turecko, Maďarsko, Rumunsko, Lotyšsko, Estonsko či Litva). Společnost je významným dodavatelem služeb a nástrojů pro správu internetového reklamního prostoru a reklamních kampaní. Produkty jsou určeny pro majitele malých i velkých webových stránek, agentury i mediální domy.

Zdroj, text/foto: ibillboard.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru