Dnes vyšlo 15 článků

Internet bez FUP limitu a dalších háčků za 198 Kč

Virtuální mobilní operátor EriMobile, který je pod záštitou společnosti Český bezdrát, přichází s unikátní nabídkou. Tarif, jehož jediným omezením je rychlost, stojí 198 Kč. Na tuzemském trhu působí stovky virtuálních operátorů a virtuál EriMobile se chtěl od konkurence odlišit. Od listopadu letošního roku nabízí datové tarify bez FUP limitu.  

Zatímco Vodafone účtuje data jako minuty a musíte vše zaplatit, virtuální mobilní operátor EriMobile představuje tarify bez stanoveného datového objemu. Kromě zakázaných P2P sítí je omezením pouze rychlost připojení. Můžete surfovat dle libosti. Nejvyšší tarif má rychlost až 20/5 Mbit/s. Nicméně, cena takového tarifu vyjde na 1 798 Kč.

EriMobile nabízí také tarify za necelých tisíc korun s rychlostí 6/3 Mbit/s. Pakliže vám vyhovuje 0,5/0,26 Mbit/s, potom vás neomezená data vyjdou na necelé dvě stovky. Surfování na mobilu s tímto tarifem je dostačující pro nenáročné uživatele.x

Virtuál EriMobile spolupracuje s mobilním operátorem T-Mobile a využívá jeho infrastrukturu. Jako jeden z mála virtuálů v České republice má EriMobile od svého síťového hostitele zpřístupněnou LTE síť.

588937321

Ceník tarifů EriMobile

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru