Interaktivní tabule: jen do školy?

Interaktivní tabule: jen do školy?

Ve velké většině škol již dnes tento vynález znají. Velký interaktivní pomocník, který děti lépe zapojí do výuky. V dnešním digitálním světě už to bez něj téměř nejde. Ale věřili byste, že se využívají i jinde než ve škole?

Projektor promítá na tabuli to, co vidí uživatel u počítače. I u tabule se však podobně jako u počítače myš dá používat pero, prst, stylus nebo jiné zařízení. Proto ta interaktivita.

Tyto chytré tabule jsou používány v různých prostředích. Ve školách nás to nepřekvapí, ani ve firemních zasedacích místnostech a pracovních skupinách se nejedná o nic zvláštního. Ale představte si, že se využívají například i ve školících místnostech pro profesionální sportovní koučování nebo ve vysílacích studiích.

Na https://www.interaktivnatabula.com si můžete například zakoupit systém, který z obyčejné tabule udělá tabuli interaktivní. Stačí umístit projektor, který bude na tabuli promítat obraz z počítače, a přijímač, který bude monitorovat pohyby interaktivního pera. Jako bonus vám tady garantují, že pokud na celém Slovensku najdete tabuli za nižší maloobchodní cenu, připraví vám výhodnější nabídku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru