Interaktivní LED lampa zobrazí 3D smajlíky a vizualizuje hudbu

Vývoj moderních technologií nasvědčují tomu, že futuristické domácnosti budou vybavené pouze inteligentními přístroji. Nicméně na crowdfundingovém portálu IndieGoGo se objevila novinka, která zaujme nejen inteligentním řešením. Představujeme vám revoluční lampu zvanou Tittle, která se skládá z 512 LED diod zapojených ve struktuře 8x8x8. Disponuje interním úložištěm o velikosti 16 MB a osvětlení přizpůsobí vaší náladě. Pakliže se domníváte, že výčet zajímavostí unikátní lampy končí, jste na omylu.

Lampa Tittle je opatřená užitečným časovačem. A dokáže přijímat a zobrazit trojrozměrné smajlíky. Kooperace jednotlivých diod vytváří libovolný obsah v trojrozměrné dimenzi. Ať už toužíte po obrázku či animaci v jednoduché digitální formě, lampa Tittle vašim přáním vyhoví.

pcxbbvwfwgvrutspt9zi

Inteligentní lampa Tittle zobrazí 3D smajlíky.

Třešničkou na dortu je vizualizace hudby, neboť lampa je vybavení integrovaným mikrofonem. Prostřednictvím speciální webové aplikace můžete ztvárnět vlastní obsah.

Lampa Tittle se vyznačuje nadčasovým vzhledem, přičemž k výrobě byl použitý hliník a sklo. Tvar průhledné kostky ozdobí noční i pracovní stůl. Interaktivní lampa se ovládá přes aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS. K zařízení se připojí pomocí Wi-Fi.

djd6bkm3zg0rf3uktrix

Stačí se připojit přes Wi-Fi.

Výrobce chce prostřednictvím portálu IndieGoGo získat podporu od zájemců. Doposud získal 191 % požadované částky. Aktuálně má na kontu 57 375 amerických dolarů a do konce projektu zbývá ještě 25 dní. Cílem bylo získat 30 000 amerických dolarů, ale tato hranice byla hravě překonaná. Minimální částka, kterou můžete projekt podpořit, činí 199 amerických dolarů. Za tuto částku získáte jeden vlastní produkt v černé, stříbrné nebo měděné barvě.

Zdroj / Foto: IndieGoGo

Komentáře

Nahoru