Interaktivní dlaždice a notifikační centrum, tak by mohl vypadat Windows 9

Interaktivní dlaždice a notifikační centrum, tak by mohl vypadat Windows 9

Určitě vás zajímá, jaká je budoucnost oblíbeného operačního systému Windows. Dle dostupných informací se hovoří o interaktivních dlaždicích a novém notifikačním centru. Prostě – máme se na co těšit!

Takřka před nedávnem vyšel nový operační systém Windows 8.1 a už se hovoří o novém. Vzhledem k tomu, že Microsoft nic neprozradí, musíme si vystačit se spekulacemi. Mluví se o hodně věcí, za zmínku stojí interaktivní dlaždice. O těch se mluví již dlouho a svým způsobem je to i důležitý krok ve vývoji celého operačního systému. Každý uživatel Windows 8 potvrdí, že se mu nyní zobrazují v dlaždicích užitečné informace. Dle spekulací by se mělo do nové verze přidat několik manévrovacích funkcí. Kromě desktopu bude Microsoft muset dodat nějaké novinky v Metru, což je spíše záležitostí mobilních zařízení. A co dále čekat od Windowsů s označením 9?

 Notifikační centrum

Devítky by měly obsahovat také nové notifikační centrum. Je to celkem prioritou a očekávanou novinkou, neboť například Windows 8.1 již notifikační centrum má.

Pravidelné aktualizace

Podle uznávaného technického magazínu The Verge má společnost Microsoft naplánováno, že bude vydávat aktualizace jednou až dvakrát do měsíce. Právě pro tyto potřeby by také mohlo sloužit tlačítko pro snadný upgrade.

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru