Tisková zpráva: Inteligentní robotická koule Sphero dobývá Česko a Slovensko

Inteligentní robotická koule Sphero dobývá Česko a Slovensko

Rádi bychom Vás informovali, že robotická novinka z amerického veletrhu CES získala oficiální podporu českých stránek https://www.sphero.cz a nyní se prodává i v České a Slovenské republice.

Sphero je „magická“ koule, kterou ovládáte pomocí svého telefonu. Kromě pouhého kutálení po zemi má koule Sphero i mnohem více využití. Sphero můžete využít jako balónek pro Vašeho domácího mazlíčka nebo ji můžete využívat i jako lodičku (koule umí ve vodě plavat, je voděodolná).

Sphero je inteligentní koule, dálkově ovládaná hračka, technikou nabitý míček. Pohybuje se libovolným směrem, díky integrovaným diodám mění barvu tak, jak mu váš smartphone poručí. Tam ale celý ekosystém teprve začíná. Se Sphero se dají hrát hry a je jen na fantazii vývojáře, co vymyslí. Sphero může jen tak popojíždět, prohánět se virtuálním potrubím, poslouží jako neobvyklý ovladač, můžete jím kreslit nebo zabíjet z koberce vyskakující zombíky. Dnes už je pro tuhle kouli více než 30 her (pro Android, Apple iOS či Windows Phone) a díky vylepšovanému API vznikají další.

Jednoduché, ale náročné. Ponořte se do nového světa her s robotickým míčkem kontrolovaným dálkově přes váš smartphone nebo tablet. Sphero aplikace vytváří poutavou smíšenou hrací realitu – virtuální realitu prolínající se se skutečným světem. Sphero vás vtáhne do nového typu hrací takzvané rozšířené reality, ve které jsou skutečné a virtuální prvky hladce propojené. S mnoha bezplatnými aplikacemi, které jsou nyní k dispozici ke stažení (a neustále se vyvíjí další), Sphero poskytuje mnoho vzrušujícího herního vyžití. Je snadné naučit se Sphero ovládat, ale je náročné ho doopravdy zvládnout.

Kontakt:

Ing. Igor Němec

tel.: 234 697 111

The New Toy (Czech Republic)

Sokolovská 84-86

Praha 8, 186 00

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici na webu Protextu https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru