Inteligentní polštář, který přehrává hudbu a zastaví chrápání

Extrémně pohodlný polštář přehrává hudbu, která vám pomůže usnout, monitoruje a reaguje na chrápání, analyzuje spánek a inteligentně vás vzbudí. ZEEQ je nejdokonalejší polštář na světě, který ocení všichni milovníci spánku.

ZEEQ vám pomůže usnout tím, že budete poslouchat hudbu přes polštář, přičemž hudbu si můžete zvolit ze svých oblíbených zdrojů. V aplikaci si nastavíte časovač, čímž se hudba automaticky zastaví v daný čas. Poté se můžete soustředit jen na spánek. K dispozici jsou také relaxační skladby, které vám pomohou rychleji usnout a dosáhnout klidnějšího spánku.

198272b776d29779ea892e25c936d0f7_original

Polštář zjistí, pokud chrápete. Zdroj: Kickstarter

c644e57433f85a972519be0c2134bdbc_original

Při chrápání vás přiměje změnit polohu. Zdroj: Kickstarter

Jakmile inteligentní polštář uslyší chrápání, začne jemně vibrovat, čímž vás donutí změnit pozici spaní. Zaznamenává pohyby ve spánku, aby vás vzbudil v ideálním okamžiku spánkového cyklu, čímž zamezí tomu, že během dopoledne budete cítit únavu. A co je nejdůležitější, ZEEQ je nejpohodlnější polštář vyrobený z měkkého a prvotřídního materiálu. Spánek se stane vaší prioritou. ZEEQ integruje vaše spánkové návyky a zlepší spánek, aniž byste si toho byli vědomi.

984b2cdee01d9d9396f971d1d923df11_original

Polštář propojíte s mobilní aplikací. Zdroj: Kickstarter

ZEEQ propojíte s mobilní aplikací, ve které můžete vidět veškerá data o vašem spánku, včetně chrápajícího skóre. Aplikace může také sledovat váš jídelníček, cvičení a další návyky, na jejichž základě provede analýzu, jak tyto faktory váš spánek ovlivňují. Můžete tak udělat celou řadu změn, které povedou k vydatnému spánku.

bd2cd19889d335bf5ff45531d7897561_original

ZEEQ je nejpohodlnější polštář, na kterém jste kdy spali. Zdroj: Kickstarter

Inteligentní polštář je velice úspěšný na crowdfundingovém portálu Kickstarter, kde projekt plánoval vybrat 50 tisíc dolarů. Do konce kampaně je 39 dní a polštář už vybral téměř 155 tisíc dolarů.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru