Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Inteligentní čtení v internetovém věku

Rychločtení, rychlostudium, efektivní vyhledávání na internetu, rychlé solidní zvládnutí angličtiny či jiného cizího jazyka, zvládnutí prokrastinace, koncentrační, kreativní a paměťové dovednosti… Vše zábavnou formou shrnuto a zlehka naservírováno čtenáři ve třech knihách Davida Grubera, průkopnického lektora a našeho nejčtenějšího žijícího autora populárně naučných knih o osobním rozvoji.

Inteligentní čtení v internetovém věku:

- Vybírá tipy a triky, které pomáhají kvalitněji a snáze číst z displejů při získávání informací z internetu či mobilu.

- Reaguje na rozhodovací paralýzu dnešního člověka z přemíry okamžitě dostupných informací a radí, jak si optimálně vybírat, co číst a co ne.

- Rozebírá, jak se bránit vzrůstající manipulaci v politice a v médiích.

- Klade důraz na kreativitu, která v době nezvladatelného kopírování výsledků duševní práce jediná vede k tomu, aby byl člověk stále před konkurencí.

- Je i komplexním návodem na zvládání prokrastinace.

- Ukazuje, jak se inteligentněji vzdělávat s použitím klasických textových, ale i multimediálních zdrojů a z osobních kontaktů s jinými lidmi.

- Obsahuje mnoho názorných schémat.

První část „trojknihy“ Inteligentní čtení v internetovém věku obsahuje celou teorii plus tři úvodní a tři závěrečné testy čtenářského výkonu. Druhá obsahuje spoustu praktických cvičení a třetí slouží k prohlubování rychločtenářského úspěchu po základním vyškolení – patnáct zdokonalovacích testů s klíčem v češtině a dva v angličtině.

Řada osobností našeho života, které měly možnost používat výhod racionálního čtení už od svých studentských nebo raně zaměstnaneckých let, se shoduje, že jde o publikaci, bez které se moderní duševně pracující člověk v internetové éře prostě nehne. Viz například Otevřený dopis duševně pracujícím lidem https://www.gruber.cz/tdp/o-nas/otevreny-dopis/. Knihy pečlivě pročetli a předem opřipomínkovali mj. VIP čtenáři, kteří se vyškolili v rychločtení u Davida Grubera ještě před listopadem 1989 a využívají znalostí ke své kariéře tedy již hodně dlouhou dobu – vrcholový manažer Martin Roman (Škoda Plzeň, ČEZ, Nový PORG), novinář Ivan Rössler (mj. dlouholetý šéf zábavy TV Nova) nebo prof. Ing. Iva Ritschelová, CSc. (rektorka UJEP Ústí nad Labem, předsedkyně ČSÚ). Inteligentní čtení v internetovém věku je k dostání v dobrých knihkupectvích – komplet tří knih v celobarevném provedení v pouzdře za 680 Kč.

Více informací: David Gruber, https://www.gruber.cz, tel.: 605 833 652, 776 550 968, e-mail: info@gruber.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru