Inteligentní bikiny s UV senzorem upozorní, kdy přestat s opalováním

Spálená pokožka, noční naříkání, studené obklady – každý z nás si tím už prošel. Inteligentní bikiny mají zabránit této nepříjemné situaci a upozorní vás v okamžiku, kdy byste se měli přesunout do stínu. Někteří dají na svůj vnitřní pocit a před sluníčkem se skrývají sami, jiní se opalují do bezvědomí.

Společnost Spinali Design se snaží lidem během opalování usnadnit život. Tato firma přišla na trh s inteligentními plavkami, které vás upozorní, kdy přestat s opalováním.  

Plavky propojíte se smartphonem

inteligentní plavky

Inteligentní bikiny s UV senzorem

Bikiny jsou vybaveny snímačem UV záření, který vyhodnotí, zda uživatelka může či nemůže zůstat na slunci. Neupozorní vás samotný UV senzor, je nezbytné inteligentní bikiny propojit se smartphonem. Do něj nainstalujete aplikaci, která bude přijímat informace ze zařízení. A právě aplikace vás upozorní, kdy máte přestat s opalováním.

Nicméně nepotěší vás cena inteligentních plavek, která se zastavila na 150 eurech. Spousta Slovenek a Češek by takové peníze za plavky na běžné používání pravděpodobně nezaplatila.

Zdroj: Metro

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru