Intel představuje falešné video z CES

Intel představuje falešné video z CES

Společnost Intel se ocitla pod vlnou kritiky po tom, co v průběhu prezentace na CES 2012, určené k demonstraci technologie DirectX 11 a grafických předností nové platformy Sandy Bridge, namísto živého hraní přehrávala pouze video.

Konkrétně jde o prezentaci, kde vystupoval hlavní řečník Intelu, Mooly Eden. Ten se tvářil, že hraje hru F1 spuštěnou na ultrabooku, který měl před sebou. Avšak brzy se ukázalo, že tomu tak není. Obsah pouze přehrával pomocí přehrávače VLC  Media Player.

Zde je video: https://www.youtube.com/watch?v=TAGrPyMKA_k

Jak se však ukázalo, Intel po tiskové konferenci oslovil jednoho z přítomných redaktorů a vysvětlil mu, že nestihli připravit živý test, tak ho na poslední chvíli nahradili videem.

Trvali ale stále na tom, že všechno funguje tak, jako uváděli. Portál AnandTech uvádí ve své zprávě, že mu Intel umožnil otestování uvedené hry na podobném zařízení, které měl k dispozici Eden v průběhu prezentace.

Zdroj: AnandTech.com

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru