Tisková zpráva: Insurance Auto Auctions uvádí aplikaci CarKeyword na Apple iPhone

Společnost Insurance Auto Auctions uvádí na trh aplikaci CarKeyword App pro Apple iPhone

- Aplikace je zdarma a její použití je snadné. Sleduje automobilové metriky a vyhledává data o trendech pomocí klíčových slov

- Umožňuje polsky mluvícím zákazníkům provádět inteligentní rozhodování v aukčním procesu

Insurance Auto Auctions, Inc. (IAA), přední aukční společnost zaměřená na živé a online živé aukce vozidel po pojistných událostech, plně vlastněná dceřiná společnost firmy KAR Auction Services, Inc. (burzovní index NYSE: KAR), dnes oznámila, že uvedla na trh aplikaci CarKeyword App pro Apple iPhone, kterou lze počínaje dneškem zdarma stáhnout přes Apple App Store. Program CarKeyword obsahuje funkce sledování klíčových slov pro vyhledávání dat. Pomáhá zákazníkům provádět inteligentní rozhodování o koupi nebo prodeji, a to pohodlně, pomocí svých mobilních zařízení. Aplikace CarKeyword je optimalizována pro iPhone 5. Je první aplikací svého druhu, která má být k dispozici v polštině.

Cílem návrhu aplikace CarKeyword App společnosti IAA je pomoci zákazníkům předvídat zvýšení aukční ceny. Pomocí vyhledávacích výrazů s klíčovými slovy mohou zákazníci sledovat automobilové trendy a činit informovaná rozhodnutí o koupi nebo prodeji. Informace jsou lokalizovány podle uživatele. Zobrazování jazyka a orientace čtení odpovídá jazykovému nastavení uživatele iPhone. Například minulý týden bylo v Polsku nejčastěji používaným klíčovým slovem „Harley“, zatímco „Porsche 911″ se posunulo až na 2. pořadí, a po dobu 2 týdnů směřovalo nahoru. Program CarKeyword App sleduje klíčová slova na základě počtu proměnných a nabízí je uživateli ve snadno použitelném a snadno přístupném formátu. Aplikace má další speciální schopnosti a funkce, mimo jiné například:

•Karta Popular (Populární) umožňuje uživatelům procházet 300 nejčastějších klíčových slov (např. vyhledávání aut) podle množství;

•Karta Countries (Země) umožňuje uživatelům snadno vyhledávat nejpopulárnější a nejdůležitější vyhledávací výrazy složené z klíčových slov výhradně od uživatelů aukčních webových stránek společnosti IAA v Polsku;

•Karta Rising (Růst) umožňuje uživatelům zobrazit 300 nejrychleji rostoucích klíčových slov v průběhu času;

•Klíč Search (Hledat) umožňuje uživatelům rychle vyhledat klíčové slovo;

•Tlačítka s klíčovými slovy umožňují uživatelům zobrazovat grafy jednotlivých klíčových slov podle množství v průběhu času. Uživatelé mohou graf vytisknout nebo uložit, stejně jako sdílet prostřednictvím kanálů na sociálních médiích.

„Pokračujeme v expanzi v Polsku a posilujeme naši schopnost uspokojit rostoucí potřeby našich zákazníků. Naše nová aplikace umožňuje polsky mluvícím uživatelům činit informovaná a inteligentní rozhodnutí v aukčním procesu nákupu a prodeje,“ řekl Tom O’Brien, generální ředitel společnosti Insurance Auto Auctions, Inc. „Polsko je pro nás velmi důležitým trhem, a jsme rádi, že můžeme v této zemi nabídnout první aplikaci svého druhu. CarKeyword je dalším krokem v poskytování nejlepšího zážitku z nákupu a prodeje ve své třídě – uživatelé mají přístup k robustní databázi automobilových trendů v Polsku, která jim umožňuje, aby byli nepřetržitě informováni.

CarKeyword je nejnovější aplikací společnosti IAA. V únoru uvedla IAA prostřednictvím své stránky IAA Buyer App for Apple službu I-Pay, a stala se tak první společností v tomto odvětví, která zavedla platební služby pro nákup aut po pojistných událostech prostřednictvím aplikace. IAA také nedávno rozšířila – a optimalizovala pro iPhone5 – svou aplikaci Mugshots Parking Lots App, která poskytuje uživatelům fotografie aut, nákladních automobilů, dodávek a užitkových vozů pro každý rok, značku, model a řadu.

Servisní zástupci společnosti IAA z Polska jsou připraveni pomoci uživatelům s používáním aplikace a webových stránek a se všemi aspekty nákupu a registrace ojetých automobilů. Chcete-li kontaktovat zástupce pro Polsko, volejte bezplatnou linku 0-0-800-121-4897 nebo navštivte stránky https://iaa-używane-samochody.pl

Chcete-li se dozvědět více o programu CarKeyword App, přejděte na adresu https://samochodowesłowaklucze.pl

Program CarKeyword App si můžete stáhnout z Apple Store na adrese https://appstore.com/carkeywordfree

O společnosti Insurance Auto Auctions, Inc.

Společnost Insurance Auto Auctions je přední aukční společnost zaměřená na živé a online živé aukce vozidel po pojistných událostech a plně vlastněná dceřiná společnost firmy KAR Auction Services, Inc. (burzovní index NYSE: KAR). Sídlo společnosti je ve Westchesteru ve státě Illinois, USA. IAA má v celé Severní Americe více než 160 aukčních zařízení, která poskytují odtahové, finanční a právní služby spojené s vlastnictvím. Společnost IAA má většinu aukčních síní v Severní Americe. Poskytuje registrovaným zákazníkům z celého světa miliony možností ucházet se o koupi a prodej darovaných vozidlech a vozidlech po pojistných událostech. Od roku 1982 prodala společnost IAA prostřednictvím svých týdenních aukcí miliony vozidel pojišťovnám, společnostem pro správu a pronájem autoparků, finančním společnostem, charitativním organizacím a široké veřejnosti. Talentovaný tým více než 2000 zaměstnanců umožňuje společnosti IAA poskytovat zákazníkům nejvyšší úroveň služeb v oboru vozidel po pojistných událostech. Máte-li zájem o další informace, přejděte na stránky iaa-używane-samochody.pl, a sledujte společnost IAA na Facebooku a Twitteru.

Kontakty

Insurance Auto Auctions, Inc.

Jeanene O’Brien, +1-708-492-7328 (USA)

Viceprezident pro marketing

iaa-używane-samochody.pl

Zdroj: Insurance Auto Auctions, Inc.

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru