Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Instalatér nonstop Praha

V každém byte se nastává situace kdy je zapotřebí použít služby instalatéra, bohužel nikdy nevíme kdy se to stane, kdy praskne trubka nebo odejde bojler. Proto existuje služba Instalatér nonstop Praha, díky které, můžete spát v klidu.
Praha je obrovská metropole, která je plná firem nabízejících instalatérské služby. Ale vzhledem k velikosti města se řada těchto organizací nevěnuje plnohodnotné práci, ale obchoduje s ní. Jsme tým profesionálních instalatérů a topenářů , jsme vždy připraveni na jakoukoliv havárie vody, topení, odpadů, nepřetržitě, sedm dní v týdnu.

Potřebuji instalatéra – to je první myšlenka, která napadne 80% lidi, když narazí na havárii vody v kuchyni, koupelně, toaletě. Mohou to být drobné problémy, jako je prasklý kohoutek, protékající umyvadlo, vytékající záchod. Může existovat více úkolů – přesunout vyhřívaný věšák na ručníky, netěsnosti v potrubí nebo instalace pračku, bojleru. Nebo pokud se jedna o rozvody topení, výměně stoupačky v bytě, rodinném domě nebo výměně baterií a radiátorů. To vše lze samozřejmě provést svépomocí, protože na internetu najdete informace skoro o všem, ale když mám problém se zubama, tak určitě jdu k lékaři než budu to zkoušet vyléčit sám.

Pokud opravdu potřebujete instalatérské služby v Praze, kontaktujte Instalatér nonstop Praha. Naše firma má k dispozice špičkové instalatéry a topenáře, kteří mají dlouholeté zkušenosti v různých oblastech instalatérských prací, topenářských prací a dokážou vyřešit jakékoliv problem spojeny s vodou, topení nebo odpadem. Nejdůležitější je ale dochvilnost, zdvořilost a svědomitost v práci. Jsme hrdí na naše zaměstnance a jsme připraveni poskytnout dvouroční záruku na kvalitu práce.

Jak poznat že instalatér je profesionál
Jak vybrat normální firmu, která kvalitativně splní zakázku včas? Zeptejte se dispečera, kolik zákazníků bylo obslouženo za poslední měsíc. Předpokládejme, že toto číslo v průměru přesahuje 300.

Dalším důležitým faktorem je kvalita a dodržování terminu. Pokud jste si ve svém rozvrhu našli čas na příchod instalatéra, ten zase musí dorazit včas. Specialisté naší společnosti dorazí o 5-10 minut dříve, než bylo plánováno. Ale byly chvíle, kdy jsme se zpozdili z důvodů, které jsme nemohli ovlivnit. Pokud víme, že přijdeme pozdě, tak hned vám zavoláme .

profesionální instalatér musí mít znalosti v oblasti montáže a oprav instalatérských a topenářských prací, umět diagnostikovat a identifikovat závady na vodovodním, kanalizačním nebo topném systému, umět instalovat kotlé, bojlery, sanitu, armatury všeho druhu a topný systém. Mezi naší služby jsou i čištění odpadů a havarijní opravy vody topení a odpadů.

Cena za instalatérské služby

Ceny na instalatérské služby nonstop jsou dražší než na klasické instalatérské služby. Náklady na instalatérské služby se tvoří souhrnně na základě složitosti práce a času potřebného k jejímu dokončení. Také cena za instalaci vodovodního potrubí, elektroinstalace nebo výměny potrubí se může lišit v závislosti na podmínkách práce. Je lepší si tyto informace ujasnit přímo s instalatérem nebo na dispečinku. Kromě toho je v práci instalatéra v Praze a středočeském kraji často přítomen koncept „Instalatérské pohotovostí“, který se používá v případech, kdy je naléhavě nutné vyřešit problém s vodou nebo topením. Například je nutné opravit netěsnost, nefunguje topný systém, není přívod vody do pračky atd.

Obrátíte-li se na společnost vmb-servis, získáte rychlou a kvalifikovanou pomoc od instalatéra se zárukou kvality provedených služeb.

Komentáře

Nahoru