Instalatér, který vyhrál v loterii 450 milionů korun, se vrátil zpátky do práce

John Doherty (52) by se doma nudil a chce zůstat při zemi. Ačkoliv instalatér vyhrál 14 milionů liber (cca 465 milionů korun) v loterii, vrátil se za dva dny do své práce. Nechce zklamat své věrné zákazníky a sedět celý den doma by ho nudilo.

Otec dvou dětí vyhrál se svou manželkou Alison (50) celkem 14 671 343 liber, přičemž pár byl představený jako poslední vítěz Lotto Jackpotu. Po dvou dnech volna John oblékl svou černou kombinézu, skočil do svého černého Mercedesu a vydal se do terénu.

„Skutečně mám rád svou práci. Dělám ji už dlouhou dobu a chci zůstat při zemi. Mám spoustu věrných zákazníku, které nechci nechat na holičkách. Dělám stejné věci jako před výhrou,“ dodal John.

Navzdory velké částce, kterou vyhrál v loterii, si nedokáže představit, že by celý den seděl jen doma. Řekl, že by se nudil, kdyby nemohl pracovat. Svou instalatérskou společnost založil v roce 1984, přičemž si vybudoval loajální klientelu. John by chtěl pracovat 4 dny v týdnu.

„Moji zákazníci jsou zejména starší lidé a chovají se ke mně stejně i po výhře. A to je to, co chci. Jsem zpátky po dvou dnech volna. Nemyslím si, že bych měl sedět někde na pláži. Ale plánuji trochu zpomalit,“ dodal výherce.

Rodina měla naplánovanou cestu na Floridu, když se dozvěděla o své výhře. Ale rozhodla se pro výhru zajít až po návratu z dovolené. A výhru rodina oslavila dodávkou pizzy za 45 dolarů.

Zdroj: Mirror

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru