Dnes vyšlo 15 článků

Instagram: úsměvem k popularitě

Instagram: úsměvem k popularitě

Benny Winfield Jr, pravděpodobněji spíše známý jako mrpimpgoodgame má více než 47 tisíc sledujících na Instagramu a má v plánu vytvořit trička se svoji tváří. Jak toho tento člověk z Texasu dosáhl? Jednoduše, každý den se fotil a dával tyto fotky na Instagram.

Instagram si založil v polovině července. Od té doby každý den, bez jediné přestávky, dává na Twitter svoje fotky. Na každé z nich se usmívá, takže se od sebe liší pouze pozadím.

Úsměv je skutečně všude

Jeho profil na Instagramu

Takovýchto lidí na Instagramu moc není, i proto se stal tak populárním. Dalším jeho unikátem je, že pravidelně komunikuje se svými fanoušky a pozitivně reaguje na kritiku.

Zde se usmívá...

Zde se usmívá…

Windfield vysvětlil, že jeho touha udělat něco výjimečného byla hlavním důvodem připojení se na Instagram. Ať už se to lidem líbí nebo ne, tak za dobu psaní tohoto článku Winfield získal více než 400 nových sledujících. Asi ví, proč se vždy usmívá.

...a zde taky

…a zde taky

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru