Instagram testuje přidávání více fotek najednou

Uživatelé Instagramu budou brzy moci nahrávat více obrázků do jednoho příspěvku. Aspoň tak to vypadá podle testovací verze aplikace pro Android.

Pokud se budete chtít pochlubit například více fotkami z dovolené, bude nově možné nahrát je společně do jednoho příspěvku. Maximálně takhle zvládnete jednou ranou 10 fotek. V současné době je funkce dostupná pouze v beta verzi aplikace pro Android, testuje ji pár vybraných uživatelů. Vlastně není ani jisté, jestli se vůbec dostane ven. Třeba ji autoři aplikace vyhodnotí jako zbytečnou a neužitečnou.

instagram

Jak bude více fotek v příspěvku vypadat?

To vlastně nikdo pořádně neví. Podle Mashable by se mezi fotkami mohlo přepínat formou kolotoče a každá by měla vlastní lajky a komentáře. Další možností je, že by se spustila jejich prezentace automaticky, když byste najeli na příspěvek. Mimochodem kromě více fotek jdou do jednoho příspěvku přidávat i videa.

fotky

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru