Instagram půjde na Androidu prohlížet offline

Facebook na své konferenci F8 kromě jiných novinek oznámil také to, že chystá nový způsob offline prohlížení Instagramu pro aplikaci na Android. Jak to tak vypadá, už nebudeme závislí na Wi-Fi a mobilních datech. Nebo to bude jinak?

No, technicky nepůjde o úplně „offline“ prohlížení. Prostě si budete moci prohlížet jen fotky a profily uživatelů, které jste již navštívili a ony se tím pádem uložily do telefonu. V offline módu bude možné udělovat lajky, sledovat nové uživatele, přidávat si fotky do kolekcí atd. Vše se provede, až se připojíte k internetu.

Instagram

Funkce bude k dispozici pouze v aplikaci pro Android. O verzi pro iOS se zatím ještě ani nemluvilo, ale podle TechCrunch bude.

Instagram cílí na rozvojové trhy

Facebook  s touto novinkou přišel proto, aby Instagram zpřístupnil lidem v zemích, kde mají špatné či omezené internetové připojení. To je teď pro ně důležité, protože aplikace rychle roste právě v rozvojových zemích.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru