Instagram přichází s novou aplikací pro tvorbu krátkých video sekvencí

V minulosti Instagram představil vlastní aplikaci pro vytváření koláží a nyní přichází s další aplikací, tentokrát pro tvorbu krátkých video sekvencí sestavených z několika fotografií. Jedná se o aplikaci Boomerang, přičemž tímto názvem sociální síť označuje i samotný formát. Jedná se o hybridní formát, který je na pomezí GIFu a klasického videa.

Nespornou výhodou nové aplikace je, že výsledné video sekvence můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích Instagram a Facebook. Aplikace se vyznačuje intuitivním ovládáním. Ve své podstatě stačí stlačit spoušť a aplikace začne fotit snímky v jednom sledu. Následně se tyto snímky poskládají do video sekvence, která je zajímavější než video a efektivnější než klasická fotografie. Aplikaci nyní můžete stahovat na platformy Android a iOS.

instagram boomerang

Zdroj / Foto: Instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru