Instagram představil černobílý design a novou ikonu

Asi před dvěma týdny jsme vám prozradili, že sociální síť Instagram testuje u vybraných uživatelů černobílý design aplikace. Nicméně v té době jsme netušili, že nový vzhled bude mít natolik pozitivní ohlasy, že ho Instagram zpřístupní všem uživatelům. Včerejší aktualizací přichází sociální síť pro sdílení fotografií a videí se zcela novým kabátem na zařízeních iOS a Android.

Stále oblíbenější sociální platforma se po aktualizaci pyšní černobílým designem, čímž perfektně vyniknout fotografie na zdi. Zároveň aplikace dostala takzvaný flat design, s nímž zapadne do nových verzí iOS (od verze sedm byl implementován flat design).

OblongRigidGhostshrimp-size_restricted

Vtípek, jak asi vypadal návrh nové ikony.

Ikonka oplývá barvami

Výrazné změny se dočkala samotná ikona aplikace, která je nyní barevně pestřejší. A svým provedením zapadá mezi ikony aplikací Layout, Boomerang a Hyperlapse. Změn se dočkala také desktopová verze.

Pokud si chcete stáhnout černobílou variantu s označením 8.0, můžete ji stahovat z App Store i Google Play. V následujícím videu se můžete podívat, jak vypadal návrh nové ikony a jak mohl dopadnout.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru