Dnes vyšlo 15 článků

Instagram používá měsíčně více než 150 milionů uživatelů

Instagram používá měsíčně více než 150 milionů uživatelů

Instagram se stává čím dál tím více populárnějším. Vždyť podle nejnovějších hlášení používá měsíčně více než 150 milionů uživatelů. Z toho více než 60% žije mimo území USA. To je nárůst o více než 15% oproti červenci.

Facebook rozhodně ví, jak s Instagramem nakládat. Celkově za tento rok si Instagram hodně polepšil – v únoru tohoto roku ho používalo „jen“ 100 milionů uživatelů. Za posledních 6 měsíců se tedy návštěvnost Instagramu zvětšila o 50%.

A co za tímto nárůstem aktivních uživatelů stojí? Instagram se dočkává pravidelných aktualizací a nových funkcí. Například v červenci zde byla zprovozněna možnost kromě fotek zde nahrávat i své videa.

Justin Bieber - internetova celebrita

Toto video jako první překonalo milión lajků na Instagramu

Toho okamžitě využil například zpěvák Justin Bieber, který na svém prvním videu má téměř 1,5 milionů „lajků“ a jeho video bylo prvním, které překonalo hranici jednoho milionů lajků na Instagramu.

Justin Bieber ale není jediná celebrita, co se naučila používat tuto novou vychytávku Instagramu. Kromě něj tu své videa uveřejnila například zpěvačka Madonna, nebo raper Wiz Khalifa.

A kolik z toho je uživatelů z mobilních telefonů? To není přesně známé, ale v dubnu tohoto roku to bylo půl na půl.

Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru