Instagram ovládl sexy potetovaný děda z Itálie

Hlavní hvězdou sociálních sítí je 35letý americký herec Dan Bilzerian. Právě na Instagramu se prezentuje jako mladý extrovertní milionář, který si vychutnává život plnými doušky. Nicméně na paty mu šlape padesátník s vypracovanou postavou jménem Gianluca Vacchi. Tento italský miliardář je lepší než Dan, nemyslíte?

Oba uživatelé jsou bohatí a sociální sítě doslova milují. Ale italský děda si umí život užívat, aniž by k tomu potřeboval sličné dívky a drahé helikoptéry. Vystačí si s krásnou manželkou po svém boku, se kterou si každý den svého života doslova vychutnává. Italský miliardář miluje dobré jídlo, hudbu, cvičení a jachtu. Se svou manželkou se fotí u vody, kde si spolu užívají. Kdežto Dan si fotí sbírku drahých značkových hodinek, vyskládané bankovky na stole a podobně.

ital01

Zdroj: Instagram

Gianluca se svým charismatem a sexy úsměvem dokazuje, že v mládí byl skutečně kus. Kus je dodnes, i když je mu 50 let. A je živým důkazem, že věk je pouze číslo, které ho v ničem neomezuje.

ital02

Zdroj: Instagram

ital03

Zdroj: Instagram

ital04

Zdroj: Instagram

ital05

Zdroj: Instagram

ital06

Zdroj: Instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru