Instagram nyní do vašeho feedu přidá doporučené příspěvky

Instagram má novou funkci. Nyní vám na základě vašich aktivit na účtu bude doporučovat příspěvky, které by se vám mohly líbit. Jak ale Instagram určí, které příspěvky přímo vám zobrazí?

social-1834010_640

Instagram je relativně mladou sociální sítí, která čím dál tím více získává na své oblibě. Zejména v dnešní době, kdy je většina mladých uživatelů Facebooku sledována přímo na sociální síti vlastními rodiči či prarodiči, je Instagram čím dál tím více oceňovanou alternativou. A právě proto se i Instagram snaží neustále vylepšovat a přidávat nové funkce.

Nyní přišla tato sociální síť s novinkou, a to zobrazování doporučených příspěvků konkrétním uživatelům. A podle čeho budou tyto doporučené příspěvky zobrazovány? Dle Instagramu budou tyto příspěvky vybírány na základě obsahu podle účtů, které sledujete. Pokud se vám doporučené příspěvky nebudou líbit, můžete je snadno dočasně skrýt kliknutím na ikonku fotoaparátu pod příspěvkem.

zdroj/foto: mashable.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru