Dnes vyšlo 15 článků

Instagram mění algoritmus. Příspěvky se už nebudou zobrazovat chronologicky

Modrobílá sociální síť Facebook vlastní platformu Instagram, která se od svého bratra odlišovala způsobem řazení příspěvků. Nicméně chronologické řazení příspěvků je také na sociálním médiu, které slouží ke sdílení fotografií, pasé. Za změnou systému stojí povolení reklam a narůstající počet příspěvků.

Instagram na svém blogu uvedl: „Možná vás překvapí, že lidé nevidí až 70 % obsahu svého feedu. Jelikož Instagram vyrostl, je stále těžší udržet krok se všemi fotografiemi a videi, které uživatelé sdílí. Znamená to tedy, že často nevidíte příspěvky, které vás zajímají nejvíce. Pro zlepšení zkušeností bude feed zobrazovat nejprve momenty, o které podle našeho uvážení nejvíce stojíte.“

wersm-instagram-steps-up-security-adding-two-step-authentication-657x360

Instagram mění algoritmus zobrazování příspěvků

Instagram bude fotografie a videa ve feedu zobrazovat podle pravděpodobnosti, že se vám daný obsah bude zamlouvat. A také bude záležet na vztahu se sdílející osobou a stáří příspěvku. Zpočátku se budou zobrazovat veškeré příspěvky uživatelů a značek, které sledujete. Optimalizuje se pouze jejich pořadí.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru