Dnes vyšlo 1 článků

Instagram má novou funkci Photos of You

Instagram má novou funkci Photos of You

Označování osob na fotkách je patrně jednou z nejpopulárnějších funkcí sociální sítě Facebook. Nyní se s touto vychytávkou setkáte i na Instagramu, a to konkrétně v jeho aplikacích pro iOS a Android. Od nynějška tedy můžete označovat osoby na fotkách v Instagramu i sledovat fotografie, na nichž se objevíte vy nebo vaši známí.

Doposud jediným způsobem, jak zjistit zda jste na něčí fotce v Instagramu, bylo prolézat váš feed a hlídat, jestli se někde neobjevilo vaše uživatelské jméno. Neexistovala ani možnost sdílet něčí fotku, na které jste vy sami, s vašimi vlastními fanoušky. Jediná možnost spočívala v přidávání hashtagů.

Nová funkce mění Instagram

Bohužel ale Instagram nepřidává tagy automaticky i do starších fotografií, označených uživatelskými jmény, takže pokud chcete mít tagy i na starších fotkách, musíte to udělat ručně, jednu po druhé. Nově budete dostávat upozornění, že jste byli označeni na něčí fotce a tyto fotografie se budou ukládat do zvláštní složky „Fotky s Vámi“ – tedy stejně jako na Faceboooku.  Můžete si nastavit, že fotky nebudou zveřejněny, dokud je neschválíte.

Nová aplikace by se měla dostat na veřejnost 16. května. Abyste k aplikaci měli přístup, upgradujte si váš Instagram na verzi 3.5 v Apple App Store nebo Google Play.

Zdroj: https://mashable.com

Zdroj obrázku: https://mashable.com

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru