Instagram má novinky ve Stories

Je to méně než rok, co Instagram spustil svůj klon Snapchatu – Stories, a má s ním dost velký úspěch. Stories dnes používá více než 200 milionů lidí denně. A Instagram teď přišel se dvěma novými typy. Stories je možné hledat podle hashtagů a také umístění.

Ještě než si popíšeme nové funkce, bylo by vhodné zmínit (a teď se podržte), že se Instagram zase inspiroval od Snapchatu. Tam totiž nedávno přibyl vyhledávací nástroj, který je k dispozici v některých městech.

Sledujte místo

Nově lze sledovat Stories podle polohy. Můžete si vyhledat libovolné místo, město nebo firmu a zobrazit si, jaké příběhy tady lidé sdíleli.

newyork-stories

Hledejte hashtagy

Stories půjde „v nadcházejících týdnech“ vyhledávat i podle hashtagů. Stejně jako ty podle lokace budou uživatelům zobrazovány dle jejich zájmů a zvyků.

instagram-hashtagy

Máte strach, že se vaše Stories začnou zobrazovat například lidem z vašeho města? To je dost pravděpodobné, pokud nemáte nastavený soukromý účet. V takovém případě vaše příběhy uvidí jen povolení sledující.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru